0
clear
  • Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет Милениче столче со Превозникот Рачки
  • -20%
  • -20%
Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет Милениче столче со Превозникот Рачки

Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет

DEN 1823.76

Достапност
Достапно за нарачка

Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише.Лесна монтажа и инсталација.го носат ремени на двете страни, исто така може да се носи на плеќи.Оваа миленици столче носи кошница направен од висок квалитет на ткаенина, многу силни, цврсти и издржливи.Еластична безбедна ремени ремени поправи седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици помалку од 7kg да ги држи безбедно и звук додека возите.Опис : - Ова миленици столче носи кошница направен од висок квалитет на ткаенина, многу силни, цврсти и издржливи. - Погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици помалку од 7kg да ги држи безбедно и звук додека возите. - Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише. - Лесна монтажа и инсталација.го носат ремени на двете страни, исто така може да се носи на плеќи. - Еластична безбедна ремени ремени поправи седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Спецификација : - Материјал : Крпа Големина : 55x52x33cm/21.7x20.5x13inch Package Вклучува : 1 Парче Миленици Автомобил Seat Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

- Material:
Cloth
- Size:
55x52x33cm/21.7x20.5x13inch
Package Includes:
1 Piece Pets Car Seat :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

Направен од платно,издржлив, лесен за чистење, buttom анти лизга дизајн,безбедност.Одлична троседот дизај�

【БЕЗБЕДНОСТ ОБЕЗБЕДЕНО】седиштето појас на седиштето може да се ограничи вашето куче во рамките на сед

Направени од водоотпорен материјал, не се плаши од домашни миленици drooling или губење на косата и произво�

5 во (42cm) * 7.Инсталиран на автомобил централната конзола, таа заштедува простор во автомобилот, кога полн

Куче столче : Пет седиште може да биде инсталирана во возилото на предните или задните седишта врз основ

Одлична дизајн : миленичиња седиштето има добри топлина функција, и на мека перница обезбедува исклучит

Погоден за мали и средни домашни миленици кога ќе се вози надвор или патуваат долги растојанија.Опремен

【Удобно Патување】 : Нека вашето домашно милениче куче се на безбедно, удобно и подобра визија во автомо

Лесно да се Носат : без разлика дали се домашни миленичиња патување или домашен патување, овој мобилен м�

✿【Седиште големина】 24 инчи (должина) x 20 инчи (ширина) x 15 инчи (висина), погоден за мали и средни кучиња, р

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Настрана од користење на тоа како кутре столче или мачка столче, тоа, исто така, работи д

Робустна Конструкција : за Разлика од другите дизајни, кои лесно колапс, нашите миленичиња столче доаѓа

Please wait...