0
clear
  • Тејлор Око Сведок 10-инчен Ергономски Големи Шунка / турција пот Нож, 1-Count
  • -20%
  • -20%
Тејлор Око Сведок 10-инчен Ергономски Големи Шунка / турција пот Нож, 1-Count

Тејлор Око Сведок 10-инчен Ергономски Големи Шунка / турција пот Нож, 1-Count

DEN 488.88

Достапност
Достапно за нарачка

10-Инчен ножот.Убаво дизајниран ергономски рачки, qulaity дефинирани од страна на удобност и функција.Висок јаглерод нерѓосувачки челик сечилото.Уникатни карактеристики вклучуваат криви или лулка ножот и ергономски форумот се справува.Направен во Шефилд, Англија оригиналниот прибор за јадење град на светот.Гинко е дизајнирање на квалитет од 1977 година. Совршен пример за ова е нашиот Гинко Тејлор Око Сведок 10-Инчен Ергономски Големи Шунка / турција пот Нож.Неколку работи во кујната се толку важно како и еден добар нож.Нашиов се остри, удобен, сигурен, и е подготвен за парче преку едно киви или дваесет стекови.Тоа е начинот на кој таа треба да биде.Стоп за хакирање и се бори со досадна и непријатно ножеви.Направете вашиот првично време повеќе пријатно, продуктивни и да се намали ризикот од сечење себе.Гинко е во прибор за јадење бизнис со децении и ние го направи тоа право.Нашите ножеви се ергономски рачки и се направени од висок квалитет на јаглерод од не ' рѓосувачки челични ножеви, изграден за да трае.Овој нож карактеристики на еден подолг должина и совршен чувствуваат рачка за да се заврши работата со удобност и леснотија.Машина За Миење Садови Безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во SaniБезбеден производ линија нуди основно стандард за професионални прибор за јадење.На текстура, се л

Модел : Item #31609 Производ #P94813 NSF Уверение.Дамка Слободни, Висока јаглероден челик Сечилото.Должина На Ножо

Нерѓосувачки челик сечилото.Доаѓа со обвивка.Одлична за чистење на риба.Орел Ноктот 6" Дрво се справи со

Половина прст ракавици заштита на раце, без ограничување на умешност на прстите.Погодна за активности н

ФЛЕКСИБИЛНИ, КРИВИ НОЖОТ за нашите риба филе, knifes.Нестап слој на филе, ножеви за риба помага на месо слај�

Тип На Производ : Кујнски Нож.Пакет Димензии : 31.75 L X 11.43 W X 1.524 H (Cm).Пакет Тежина : 0.4 Фунти.Земја На Потекло :

На Arcos серија латина Нож произведени од страна Arcos , има долга и флексибилни нож со кој можете да ја исече�

Please wait...