0
clear
  • Боја Клуб Помине Натопи во Прав Теал за Два, Натопи Боја во Прав за Собирање, Теал Боја 2 оз (57 g)
  • -20%
  • -20%
Боја Клуб Помине Натопи во Прав Теал за Два, Натопи Боја во Прав за Собирање, Теал Боја 2 оз (57 g)

Боја Клуб Помине Натопи во Прав Теал за Два, Натопи Боја во Прав за Собирање, Теал Боја 2 оз (57 g)

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

По неколку секунди, ќе се применуваат уште слој и оставете 1-2 минути да се исуши.На теал дека е толку добар што вашиот bestie ќе ве натера да го споделите.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз животни, и се сите околу се произведени без суровост.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR повторно и овозможи 1 минута за да го поставите.Додадете (1) ПРЕМИЕРОТ БОНД.Веднаш натопи прст во прав.Денес, трендовски бои, сега се достапни за јавноста, што значи дека можете да добиете најмногу иновативни и модерни нијанси на свој пат.Бојата Клуб Теал за Две Помине Натопи во Прав 2 оз е Теал обоени во прав со гланц.Удар на површината со мазна завршница.Се применуваат (1) ПРЕМИЕРОТ ОБВРЗНИЦИ и веднаш се натопи вашите нокти во прав, отстранување на вишокот прав.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз животни, и се сите околу се произведени без суровост.Се применуваат (1) ПРЕМИЕРОТ БОНД, четка за лесно и да се обезбеди целосна покриеност.Нашите Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Следно, ќе се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR и нека лек за 1 минута.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволете една минута за лекување на процесот (не ДОВЕДЕ/UV светлина е потребно) Формата и датотека.По неколку секунди, додадете (3) ЗАВРШИ СЈАЈ.Од boldest neons да најпознатите светли holographics, Боја Клуб помине лакови дојде во секој сенка под сонцето.Боја Клуб помине Натопи Прав, Гел Полирање, и Лакови беа првично создадена за салон и индустриски професионалци, брзо да стане омилен за нокти techs и ноктите уметници насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите нокти натопи прав се многу фино земјата за да се обезбеди дури и мазна нокти.Малку совет да се нап

IAB Козметика.Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никога

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Пакет се Вклучени : 12 x 7ml гел лак + 1 x 7ml не ги база на грб + 1 x 7ml сјајни врвот грб + 1 x 8ml мат врвот грб + 1 x 8ml ан�

ЧЕКОР 1 : По завршувањето на вашиот Gelish нокти првично, ќе се применуваат тенок слој на ЧУВАЈТЕ ГО ЕДНОСТА�

COSCELIA Боја се Менува Гел лак за Полнење : Item Вклучени 6*Coscelia Боја се Менува Гел лак.Брилијантен подароци за

Боја : Vishine 36 W LED Светилка гел лак Дополнителен комплет *Пакет Содржина* Гел лак x 6 36 W Помине Светилка x1 Вр�

Тие се генерички и сосема нов.Забавувајте се за Секоја Прилика : како што роденден партии, игра датуми, д�

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз живот

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Погоден за различни апликации за да УВ гел, акрилик, вештачки или природни нокти, тоа ви дава шанса да се

Вклучува 16 висок квалитет, двојнозаврши лак обвива на 8 различни големини, 1 мини помине file & cuticle стап...

Нанесете тенок слој на ВО ВАРСВЕТЛИНА.Повторете за целосна покриеност.Оставете време за лак да се исуши

Нема време на сушење по апликацијата.Новата бела пластика шише тежи помалку од стариот стаклено шише, н�

#1 Бонд : првиот чекор во нашите натопи систем е нашата врска глазура.Ова важи за прво да се првично нокти�

Ние сакаме да бидеме среќни што сме со нашиот производ, па сите купувања доаѓаат со 100% задоволство гаран

Новиот InstaДпи има обновено шише заврши со бојаодговараше капи за лесна сенка за навигација.На преработе

ЦРВЕНИ НОКТИ ГЕЛ ПОЛСКИ : целосно нетранспарентно, сјајна и Црвена боја заврши.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : бело �

Лесно удар на ноктите, отстранување на природен сјај.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволе�

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

Велат здраво на Glitz и Слава помине уметност, пенливи црвена, сребрена и сина земе на ѕвезди и ленти!.Сјајо

Пакет Вклучени (8pcs x10ml Гел лак) : 6 X 10ml Боја со државниот Грб +1x10ml база на грб +1x10ml врвот грб.Боја отпорни, ел

#3 Печат Заштита : третиот чекор во нашите натопи систем е нашиот печат заштита полски.Оваа доградба на а�

Please wait...