0
clear
  • BZBGEAR BG-CJ-IPRSG2 Универзална Напредни IP/RS232/422 Контролер со Џојстик
  • -20%
  • -20%
BZBGEAR BG-CJ-IPRSG2 Универзална Напредни IP/RS232/422 Контролер со Џојстик

BZBGEAR BG-CJ-IPRSG2 Универзална Напредни IP/RS232/422 Контролер со Џојстик

DEN 11999.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интегрирани LCD Екран - за Преглед на прилагодувањата на прв поглед.Четири Контрола Режими за сликање - IP VISCA, ONVIF, RS422, и RS232. Променлива Брзина - Прилагодете PTZ брзина за да се добие совршен застрелан во секое време.IP-Control - Лесно контрола компатибилен IP камера.Рое От - Моќ и контрола доставени преку еден ethernet кабел.Земе вашето производство на следното ниво со BZBGEAR PTZ Камера IP Контролер!.Оваа држава на уметноста IP џојстик контролер вклучува PTZ брзина контроли, на екранот се прикаже менито, прецизен фокус заклучување, и други напредни функции.Сега можете да далечински управувач повеќе PTZ камери со еден Ethernet мрежна конекција.Оваа PTZ камера контрола е дизајниран да биде лесен доволно за да работат за почетници уште пакети доволно можности да ги задоволи искусни професионалци.Оваа џојстик ги има сите прилагодувања треба да се создаде тесни снимки и совршен транзиции.Контрола на повеќе VISCA преку IP протоколот камери и користете го овој контролер пан, навалите, и да зумирате со променлива брзина.Нашите IP Џојстикот може да се напојува со Рое овозможувајќи за брза и чиста инсталација.Едноставно поврзете нашата BZBGEAR РОЕ Контролер да било РОЕ компатибилен мрежен преклопник и сте подготвени да одите.Три контрола начини : IP контрола на владата (IP VISCA); Два аналогни контрола режими (RS422 & RS232).Две Контрола на Протоколи : VISCA и PELCO.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Постојат четири големи моќни вшмукување чаши на дното, основата е голем, стабилни и не се лизга, тркалез�

❤Класичен осум карактери копчињата се комфорни и издржливи, и копчињата се исти како оние на детските и

Применлив модел : PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Пакет : 4 ПАРЧИЊА Џојстик Капи Бела.Поправка на вашиот скршен Џојстик

Применлив модел : PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Пакет : 4 ПАРЧИЊА Џојстик Капи Розова.Поправка на вашиот скршен Џојст�

По многу инспекции пред да замине на фабриката, борбена игра додаток за квалитет е загарантирана, може д

Применлив модел : PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Пакет : 4 ПАРЧИЊА Џојстик Капи Жолта.Поправка на вашиот скршен Џојсти�

Please wait...