0
clear
  • ZYXRGS домашно Милениче Мачка Качување Рамка Мачки Дрво Мачки Ноктот Одбор Мачки Отпадоци Мачки Материјали Мачки Играчка Мачки Качување Рамка
  • -20%
  • -20%
ZYXRGS домашно Милениче Мачка Качување Рамка Мачки Дрво Мачки Ноктот Одбор Мачки Отпадоци Мачки Материјали Мачки Играчка Мачки Качување Рамка

ZYXRGS домашно Милениче Мачка Качување Рамка Мачки Дрво Мачки Ноктот Одбор Мачки Отпадоци Мачки Материјали Мачки

DEN 2435.04

Достапност
Достапно за нарачка

Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да обезбеди доволно простор за мачки од различни големини; брз шраф-заедно собранието.Мачките Дрво Маче Активност Кула Condo.Оваа мачки дрвото има две condos, и две играчки.Таа има многу простор за вашите мачки да се игра и дневна.мислења опфатени во природни сисал јаже за почеток на, вашите мачки ќе го напуштите вашиот скап мебел сам.Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да обезбеди доволно простор за мачки од различни големини; брз шраф-заедно собранието.Мачките Дрво Маче Активност Кула Condo.Оваа мачки дрвото има две condos, и две играчки.Таа има многу простор за вашите мачки да се игра и дневна.мислења опфатени во природни сисал јаже за почеток на, вашите мачки ќе го напуштите вашиот скап мебел сам.Материјали : Табла Материјал : Компресирани Дрво.Лесно да се соберат со чекор по чекор инструкции и алатки вклучени.Пакет Содржина : 1 * домашно Милениче качување frame Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав и стабилен : Суперцврстата структура, избалансиран дизајн, здрав база, мачките можат лесно и безбе

Скала исто така го прави лесно за несмасна мачиња да се направи својот пат до condo.оваа мачки дрво може да

Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Гребење помага да се водат нивните шепи

1 Рампата се користи и како скала и гребење одбор 2 Деликатна ратан, направен од коноп јаже, се користи од

СИТЕВОЕДНО ЦЕНТАР : оваа мачка дрвото има пространа складиште дома со многу lounging соба за вашите мачки да

Погоден за мачки' природни качување навики,ѕидмонтирани дизајн спасува семејство простор,и мачките мож

Притискање на пролет ќе се водат, привлекување на домашни миленици' внимание, повеќе интересно, енергич�

Гребење помага да се водат нивните шепи и ги отстранува остатоците, како и стариот надворешниот слој на

На површината се покрива со лен и сисал, од кои се природни растенија.Две играчки, секој има бел, да се ст�

Мулти платформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата м

ГОЛЕМИНА : еден : 19.7"L x 19.7"W x 43.3"H, совршен за голем kitties / возрасни мачки.другиот : 18.9"L x 18.9"W x 41.34"H...

Стилски Дизајн : Должина * Ширина * Висина = 48*44*89cm / 18.Сите материјали се нетоксични.Добростроен condos се соз

РАЗУМНИ И МОНТАЖНИ : Вашиот малку "тигар" се фасцинирани со нејасни топката.Безбедноста на рака му се ово

Вашите мачки пријател му треба топол дом да играат, скокаат, се искачи и на нап.Направени на Е1 fiberboard и ви�

【Совршен за 23 Мачки】 Мерење 16.Пакет се Вклучени 1 x Мачка Дрвото 4 x Перници 1 x Инструкции.Цврсто дрво е по

Производ изглед и боја процес е обоен, обоен или антички, итн.Целта на античкиот процес е да им се овозмо�

Вкупната Големина (Прибл.) : 63" x 26" x 29" (L x W x H);Врвот Платформа : 17.5 x 17.5 инчи.Покривање Материјал : FauxКрзно; �

Материјал : Гума, дрво и сисал.Ова е зачекори качување рамка за мачки.Овој производ е помал од лево и пови

Брзо и лесно да се соберат мачка condo.Бонус кадифен топката сват играчка за повеќе уживање.Сисал нула пос�

♥【Здрав & Safe】долниот база е засилен кој обезбедува својата стабилност на целиот мачка дрво, кои престо

Мултифункционална Активност Центар : 3слој мачка кула карактеристики dens, гребење мислења и виси играчки

Пространа Мачка Condo : На сите позаоблена мачка кревети & мебел се совршени за качување и гребење мачки.Ат�

Може да им помогне на мачки вежба.Карактеристики : здрав twine може да се направи нула со доверба.Тоа е не с�

Please wait...