0
clear
  • Esquirla 32Pcs Mandala Dotting Алатки за Полнење за Уметност Рок Сликарство, Dotting Алатки за Сликарство Mandalas Комплет Вклучува Dotting Алатки Dotting Прачки со Складирање Торба
  • -20%
  • -20%
Esquirla 32Pcs Mandala Dotting Алатки за Полнење за Уметност Рок Сликарство, Dotting Алатки за Сликарство Mandalas Комплет Вклучува Dotting Алатки Dotting Прачки со Складирање Торба

Esquirla 32Pcs Mandala Dotting Алатки за Полнење за Уметност Рок Сликарство, Dotting Алатки за Сликарство Mandalas

DEN 873.60

Достапност
Достапно за нарачка

Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.3 cm Package Вклучува : 32 Pieces Mandala Dotting Алатки Set Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.3 инчи во дијаметар, погоден за акварел, gouache, акрил и масло сликарство.Четки може да се користи за да се ореол пигменти. - 8/12/16-Сегмент Mandala Матрицата прави цртеж совршен кругови и права водич линии лесно.И други 5 mandala stencils може да се користи на 5 - или 6-инчен карта на акции плоштад или платно. 5 парчиња dotting алатки со четка главата и 5 парчиња dotting алатки со гума главата им помогне на експерти или почетници нерешено помали дамки со големина на : 0.Ви благодариме!.Четки може да се користи за да се ореол пигменти. - 8 Парче Акрилик Род Поставите кои се движат од 1/8" да 3/4" (3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, и 15 мм) во дијаметар за mandala рок слика или уметноста на платно.3 инчи во дијаметар, погоден за акварел, gouache, акрил и масло сликарство.5 cm, Сино Пенкало : 15.И други 5 mandala stencils може да се користи на 5 - или 6-инчен карта на акции плоштад или платно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★ 28 бои Целосна кристал кристал дијамант слика од Staroar, платно големина 34 cm x 45 см, вежба област 30 см x 40 см.

Кога тоа?s време за полнење да се појави, само snap вашиот i Phone на безжичниот автомобил полнач.Мобилен теле�

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С�

Тоа е посебно продолжен адаптер со полначот со USBC за Mac Book 12" и Други паметни телефони, нека можете да кор�

Посебен Повод за Подарок – Тоа е смешно и значајни забава проект за одмор и забава, како најдобар подаро

ПОВЕЌЕ ВЕЗОВИ КОЛЕКЦИИ : вез комплет содржи 100 бои везови теми, 5 големини везови карики, 3 aida крпа, везови

ZUCCHINI цвеќиња модел за вашата кујна décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправе

4 Гумени се Справи со Топката Перо помош експерти привлече поголем кругови со дијаметар од : 6,13,16,19 mm 12 и �

1inch; Род13cm / 5.Лесен за Чистење : На mandala dotting алатки и нерѓосувачки челик топката стилови се лесно да се чис

ТЕНДЕР дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправени од м�

longstitch needlepoint.заврши size 8" x 10".произведени во 1984 година дизајниран од страна на Џоан Бек.произведено во САД

Декорација за вашиот дом или како подарок за вас љубовник,семејство или пријатели, Кога ќе заврши оваа р

СИНА и жолта дизајн за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправен�

Вредни Рака Извезени во Собата : целосен опсег на везови дополнителен комплет со сите алатки што треба д

ПЕЈЗАЖ на злато и рубин за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнапра

Рака Извезени Сет содржи везови потребните алатки за почетници да се embroider.Можете да завршите со прекра�

Слободно Уметност Комплет Мини Создателот Везови 6" Organza Лисја.Дизајн карактеристики падне боја лисја и

ЦВЕТНИ инспирација за вашиот дом décor.Европски квалитет, фини детали, и шарени дизајн.СЕМЕЈСТВОнаправен�

Попродажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Ако имате било ка

5 cm, Сино Пенкало : 15.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.3 cm Package Вклучува : 32 Pieces

Име на производ : компатибилен со МерцедесБенц GLB отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сом

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С�

Вредни Сет : целосен опсег на везови дополнителен комплет со сите алатки што треба да embroider; Само со овој

Please wait...