0
clear
  • Sandvik Coromant A16T-PCLNR4HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни, Рачката за Заклучување, Десната Рака, 1 месо тело со Дијаметар, 12 Дол
  • -20%
  • -20%
Sandvik Coromant A16T-PCLNR4HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни, Рачката за Заклучување, Десната Рака, 1 месо тело со Дијаметар, 12 Дол

Sandvik Coromant A16T-PCLNR4HP Висок Притисок Coolant Вртење Вметнете Носителот, Круг месо тело, Челик, Внатрешни,

DEN 10956.72

Достапност
Достапно за нарачка

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.Т-Max P лост систем е дупка стегање систем и е првиот избор за внатрешни вртење, кога слободни чип проток е потребно.Тоа е алтернатива за да се Coro Turn РК за надворешни вртење.Врховниот оптимизација на можностите со висок притисок coolant вметнете geometries.Вметнете geometries и носители наменета за висок притисок coolant над 30 бар (435 psi).Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.Sandvik Coromant indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.Вметнатите се вклопува во сите Sandvik Coromant високи перформанси држи системи и може да се користи во различни апликации во сите материјали.Тоа е geometries специјално дизајниран за висок притисок coolant.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Врховниот оптимизација на можностите со висок притисок coolant вметнете geometries.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.Можноста да се оптимизира со користење на навлажнета tools.Двојно двострано внесува со силни рабови.Лост стегање за подобрување на пристапноста.Надворешни вртење работење и внатрешната обработка на голем дијаметар забива во сите материјали.По завршувањето на тешките roughing операции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Изберете тоа брзо!Уживате во среќни време сами или со вашите пријатели, семејство и деца.Enought дијаманти �

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор�

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покрити�

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ�

Низок притисок.Корица : Црна, нафта и отпорни на абразија, синтетички каучук.Засилување : Еден влакна пле

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Please wait...