0
clear
  • X-DREE 3400Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Метал Latch Тип Toggle Менгеме 40380(3400Kg Capacità ди ritenuta на sgancio rapido Chiusura на leva во metallo Tipo morsetto 40380
  • -20%
  • -20%
X-DREE 3400Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Метал Latch Тип Toggle Менгеме 40380(3400Kg Capacità ди ritenuta на sgancio rapido Chiusura на leva во metallo Tipo morsetto 40380

X-DREE 3400Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Метал Latch Тип Toggle Менгеме 40380(3400Kg Capacità ди ritenuta

DEN 1782.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр. : GH-40380. Бар Отворањето Агол : 0; Дизајн : Latch Тип; Име На Производ : За Да Се Префрлате Менгеме; Материјал : Метал, Гума.Пакет Содржина : 1 x Toggle Менгеме; Боја : Црвена, Сребрена Тон; Latch Плоча Големина : (GH-40370-ЛП)80x55x42mm/3.1"x2.2"x1.7"(L*W*T).У Облик Бар Должина : 157mm/ 6.2"; U Форма Бар Тема Центар Растојание : 55мм/ 2.2"; Вкупната Големина : 278 x 80 x 60mm/10.9" x 3.1" x 2.4" (L*W*H)(Lunghezza barra на У : 157mm / 6.2' '; Distanza centro filo barra на У : 55мм / 2,2' '; Dimensioni : 278 x 80 x 60mm / 10,9' 'x 3,1' 'x 2,4' '(L * W * H).Дупка Големина : 10мм/0.4"; Дупка Центар Растојание : (Плоча)35x57mm/1.4"x2.2"(L*W); Дупка Центар Растојание(Стега) : 57 x 57mm/2.2" x 2.2"(L*W)(Dimensione : 10 mm / 0,4' '; Distanza centro : (piastra) 35x57mm / 1,4' 'x2,2' '(L * W); distanza centro (morsetto) : 57 x 57 mm / 2,2' 'x 2,2' '(L * W). 3400 Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Метал Latch Тип Toggle Менгеме 403801.GH-40380 Модел, Latch Тип toggle менгеме, 163kg одржување капацитет, дојде со GH-40370-ЛП модел Latch Плоча. 2.Најсоодветен за брзо држење лим или кола, за машина за работа, заварување, мувла, електронска опрема собрание, итн поле.3.За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.4.Гумени капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.опис на Spanish3400 Kg Capacità ди ritenuta на sgancio rapido Chiusura на leva во metallo Tipo morsetto 40380 Peso : 1939 г; Angolo ди apertura maniglia : 0; Capacità tenuta ди : 3400 Kg; Modello n . : GH-40380 Angolo ди apertura della barra : 0; дизајн : tipo ди scrocco; nome del prodotto : morsetto на levetta; materiale : metallo, gomma Contenuto della confezione : 1 x Toggle Менгеме; Colore : росо, tono argento; dimensione piastra ди chiusura : (GH-40370-ЛП) 80x55x42mm / 3.1' 'x2.2' 'x1.7' '(L * W * T) Lunghezza barra на У : 157mm / 6.2' '; Distanza centro filo barra на У : 55мм / 2,2' '; Dimensioni : 278 x 80 x 60mm / 10,9' 'x 3,1' 'x 2,4' '(L * W * H) Dimensione : 10 mm / 0,4' '; Distanza centro : (piastra) 35x57mm / 1,4' 'x2,2' '(L * W); distanza centro (morsetto) : 57 x 57 mm / 2,2' 'x 2,2' '(L * W).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За 36" Workstations.Црна боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2036 Виси Фиока Единиц

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

★Фиока дизајн : На фиока нудат простор за складирање на вашите секојдневни предмети, како што се чевли ч

Боја Име : 2 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.RunВоз Перформан�

WDL СЕТ ОД 3 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #88 L ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покрити�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

Please wait...