0
clear
  • складирање кутија Облека Домаќинство Облека Плакарот Фиока за Складирање Артефакт
  • -20%
  • -20%
складирање кутија Облека Домаќинство Облека Плакарот Фиока за Складирање Артефакт

складирање кутија Облека Домаќинство Облека Плакарот Фиока за Складирање Артефакт

DEN 4206.72

Достапност
Достапно за нарачка

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, супер-капацитет огромен капацитет, дебел материјал. *Разумно користење на просторот : уредни и уреден, животот може да биде поудобно; транспарентно фиока : транспарентни и видлива на прв поглед/лесно да се преземе. * Стабилна редење : нервира и не паѓа превенција; ослободување тока : задните тока, заглавени слој по слој, со притискање надолу не падне. *Врвот и на дното конкавна-конвексни картичка : горните и долните слоеви се наредени повеќе цврсто, на два слоја се рангирани, а висината е намалена за околу 1cm. *Безбедност заклучување дизајн : пред безбедност заклучување спречува фиока од испаѓање; книги и закуски сите се сместени до масата.Име : фиока за складирање box Material : висок квалитет PPColor : светло кафе colorsize : 47*39*18cm18.5*15.4*7.1 inches47*39*23cm18.5*15.4*9.1 inches47*39*30cm18.5*15.4*11.8 инчи-Ова складирање кутија е едноставен стил кутија-големината е погодна за чување на разни предмети, како што се облека во плакарот, книги на полица, намирници во кабинетот или намирници во автомобил.-Кутијата е многу лесен и заштедува простор.-Тоа е добар помошник за домаќинките да се исчисти дневна соба, спална соба, плакар, полици итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

FXХибридСтакло Пластика Стакло Заштитна Фолија со at Foli X, ултра тенок и супер тешко, компатибилен со NCR XR7 (

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Боја Име : 2 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

Четкање на Забите Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 рабо

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд т

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи

Please wait...