0
clear
  • ZEIYUQI Куче Куќата за Средни Вентилација Кучиња Отворено Водоотпорен Carbonization Не Изгние Стабилна и Издржливи Големи Куче Кинолошки
  • -20%
  • -20%
ZEIYUQI Куче Куќата за Средни Вентилација Кучиња Отворено Водоотпорен Carbonization Не Изгние Стабилна и Издржливи Големи Куче Кинолошки

ZEIYUQI Куче Куќата за Средни Вентилација Кучиња Отворено Водоотпорен Carbonization Не Изгние Стабилна и Издржливи

DEN 17613.12

Достапност
Достапно за нарачка

има карактеристики на топло зима и лето кул, и на кинолошки е многу погодна за кучиња да живеат.Прозорецот нерѓосувачки челик заграда, лесно да се префрлат, издржливи.Покривот е дизајниран со мали потоне, што го прави лесен за дожд да се лизга надвор на дождливите денови.Дизајн на кинолошки анти-залак нето-Не само што може тоа да се спречи комарци од гризе кучиња, но без разлика на тоа што времето надвор, слатки кучиња секогаш може да дишат чист воздух.непречено подот може да биде украсена со перници, ќебиња или постелнина за зголемување на удобност и топлина, и на подот може да бидат земени за чистење.Anticorrosive цврсто дрво цвет мирување куче куќата отворено отворено големо и мало куче kennel Name : Дневник Животната средина Куче House Material : цврсто дрво Pinus sylvestris Size : M, L, XLFeatures : 1. Дневникот е направена од цврсто дрво, нова и единствена, со карактеристики на топло зима и кул summer2. High-tech анти-корозија третман, висока температура одмастување третман, погодна за внатрешна use3. Прозорецот нерѓосувачки челик заграда, лесно да се префрлат, durable4. Покривот е дизајниран со мали потоне, што го прави лесен за дожд да се лизга надвор од дождовната days5. Куче кинолошки погоден за сите seasons Package Содржина : куче Кинолошки*1 Since производ се мери рачно, ќе има некоја грешка од 1-3cm, се надевам дека ќе може да understand Due да логистички причини, се враќа ќе чини висок логистички трошоци, Затоа, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат, не предизвика загуба на двете од нас.Ако имате било какви прашања при купување на кинолошки, ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-пошта е онлајн 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❀ Голем мали внатрешноста на куќата, кој нуди удобност и безбедност за puppies, мачки, мачиња, зајаци...

Издржливи куче гајба дизајн создава безбедно место за вашиот миленик додека сте далеку M : Погодна за ср

Во лето, на клима уред е на ниско ниво, вашето домашно милениче е лесно да се фати ладна; Во зима, ладно вр

[АТМОСФЕРА среден одговараат за домашни миленици помалку од 30 CM / 11.8 ВО; голем костум за домашни миленици

Вистинска мека и мазна материјал, тоа нема да боли на вашето домашно милениче на кожата.Обезбедува топл

Храна Мат Куче ♥ Добар Квалитет Материјал : Ова Кучиња Тоалет Душеци Е Направен Од Висок Квалитет На Тка

● Ова куче куќата е совршена за домашни миленичиња куќа за вашите кучиња, целокупната куќа дизајн интег

2, убаво дизајниран, и внатре и надвор се многу добри.3, кој се одвојува, лесен за чистење, прифатлива, без

☻ Име : Пет ограда☻ Материјали : дрво☻ Боја : кафена☻ Димензии : 71x57x84cm (27.Ако имате било какви прашања, ве

【ИМЕ】Боја блокирање на едноставен куќа топло гнездо 【МАТЕРИЈАЛ】 60 памук платно + дебели удобна памуч

Боја : Сребро.Материјал : Galvanised челик.Целокупната димензии : 18.7" x 18.7" x 6.1" (L x W x H).Внатрешни димензии : 224.4" x 2

Издржливи куче гајба дизајн создава безбедно место за вашиот миленик додека сте далеку M : Погодна за ср

✔️ Куче Куќата Со Покриени Тремот Планови ✔️ Материјал листа е вклучена ✔️ Миленичиња Куче Отворено

Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.6 инч (L*W*H

Текстура патент, мазна и мазна, не држат, антинула и да се носатотпорни.Тоа има вентилирани дизајн, завес

Мека кадифен faux,кул памук за лето.Топло, удобно и безбедно за домашни миленичиња.Куче кревет обезбедува

ВреметоДоказ Изградба : Кабината куче куќата е затворена заштитна обвивка, покрена кат, s времетоотпорн

Please wait...