0
clear
  • Графичка Картичка Одговара за MSI Geforce GDDR6 RTX 3060 Ti Ventus 2X 8G OCV1 LHR Игри Видео Картичка 14000Mhz 8GB 256Bit Графичка Картичка
  • -20%
  • -20%
Графичка Картичка Одговара за MSI Geforce GDDR6 RTX 3060 Ti Ventus 2X 8G OCV1 LHR Игри Видео Картичка 14000Mhz 8GB 256Bit Графичка Картичка

Графичка Картичка Одговара за MSI Geforce GDDR6 RTX 3060 Ti Ventus 2X 8G OCV1 LHR Игри Видео Картичка 14000Mhz

DEN 1608.00

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо, непречено, енергетско ефикасни игри искуства.Оваа игра видео картичка ќе ви овозможи да уживате во посмирен и повеќе пријатно игри искуство.Обезбеди меморија е потребно да се создаде впечатлива визуелна реализам.Идеален за гејмерите и перформанси ентузијасти.Ви овозможува да уживате во светлина игри во релативна тишина.Кулер Тип : Двоен fan Video Меморија Тип : GDDR6 Usage Сценарио : Ентузијаст & Overclocking Usage Сценарио : Gaming Usage Сценарио : Аудио и Video Usage Сценарио : Household Usage Сценарио : Office Usage Сценарио : Design Usage Сценарио : Видео Production Usage Сценарио : Индустриски Computer Usage Сценарио : Workstation Usage Сценарио : Server Usage Сценарио : 3-D Modeling Usage Сценарио : Видео Rendering Usage Сценарио : others Chip Процес : 8nm Memory Часовник(Mhz) : 14000 MHz GPU Модел : Ge Force RTX 3060 Ti Video Капацитетот на Меморијата : 8 GBProduct Категорија : Десктоп Графика Cards Product Карактеристики : HDCP Ready Application : Desktop Interface Тип : PCI Express 4.0 x 16 Output Интерфејс Тип : Display Port x 3 Output Интерфејс Тип : HDMI 2.1 X 1 Power Конектор : 8pin Memory Интерфејс : 256 Bit Max Резолуција : 7680 х 4320 Core Часовник(Mhz) : 1695 MHz Note : Ние целосно ќе ги проверка и тестирање пред породувањето.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор�

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај�

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ�

ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд т�

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.RunВоз Перформан�

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги�

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

Please wait...