0
clear
  • Senvenski 10 Бои Гел лак ноќта на Вештерките за Полнење Црвен Портокал Корални Сиво Црна, Бела Сјајот Темно Виолетова Starrily Искра Трепет Кристал Есен Есен Девојка Подарок
  • -20%
  • -20%
Senvenski 10 Бои Гел лак ноќта на Вештерките за Полнење Црвен Портокал Корални Сиво Црна, Бела Сјајот Темно Виолетова Starrily Искра Трепет Кристал Есен Есен Девојка Подарок

Senvenski 10 Бои Гел лак ноќта на Вештерките за Полнење Црвен Портокал Корални Сиво Црна, Бела Сјајот Темно Виолетова

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не Токсични : направен од страна на не токсични и безопасно смола; Здрави,животната средина,пријателски; сликата е мат примена на сила и треба да се користат со Мат Врвот Грб.Овој производ не содржи Мат Горниот Слој;.Лесна Апликација : Лек под УВ или LED Светилка за 90-120 секунди; Основата и Врвот грб потребно; За професионални салон за убавина продавница и дома лична употреба; Ако гел се чувствува дебели или вулгарен, ставете го во топла вода за 1-2 минути, отстранете ги од водата и се тресат добро;.Долготрајни : 21-ден висок сјај носат,За како полски,Носи како Гел,Исклучен во минути; Тоа е соодветно за посебни прилики,како што се свадби и за обичните;.Поставен : бои се светла и сјајна; Оваа ноќ на Вештерките гел лак сет со убавината подарок кутија, идеален избор како празници подарок за девојка.Оваа популарна боја колекција гел ноктите комплет ќе биде сакан од сите кои ги добиваат.Пакет : 10 шишиња гел лак.Било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате директно преку порака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно удар на ноктите, отстранување на природен сјај.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволе�

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз живот

Qtica Полувреме полски Сушење Педалот за гас оригиналната и со патентирана лак сушење капки кои темелно и�

essie има за цел да ги инспирира љубов за нокти искуство со духовитост и стил дека ќе ги допре срцата на жен

#3 Печат Заштита : третиот чекор во нашите натопи систем е нашиот печат заштита полски.Оваа доградба на а�

Нема време на сушење по апликацијата.Новата бела пластика шише тежи помалку од стариот стаклено шише, н�

ЦРВЕНИ НОКТИ ГЕЛ ПОЛСКИ : целосно нетранспарентно, сјајна и Црвена боја заврши.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : бело �

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

COSCELIA Боја се Менува Гел лак за Полнење : Item Вклучени 6*Coscelia Боја се Менува Гел лак.Брилијантен подароци за

Лак Shaker, лак Blender, Преносни Електрични Eyelash Лепак Shaker Со 2 Конектори И 6 Калибар Течни Homogeniser Product опис.прит�

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

[НОКТИТЕ САЛОН за ПОЛНЕЊЕ ЗА ДЕВОЈКИ] Вклучува : 6 Nail Пенкала, Шарени Сјајот, Шишиња лак, Нокти Налепници, 3

IAB Козметика.Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

УЖИВАЈТЕ во DIY ИСКУСТВО : полски гел за нокти комплет вклучува мини светлина, една популарна боја гел лак

Нанесете тенок слој на ВО ВАРСВЕТЛИНА.Повторете за целосна покриеност.Оставете време за лак да се исуши

Отстрани вишокот прав од нокт на прст.Боја Клуб помине Натопи Прав, Гел Полирање, и Лакови беа првично со

Велат здраво на Glitz и Слава помине уметност, пенливи црвена, сребрена и сина земе на ѕвезди и ленти!.Сјајо

【Лесен за Употреба】На гел за нокти налепници се самолепило, лесен и брз, погоден за почетници во помине

Нашите гел ноктите понуди единствена Cкриви дизајн.Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници Секоја

Новиот InstaДпи има обновено шише заврши со бојаодговараше капи за лесна сенка за навигација.На преработе

Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никога

Природен изглед и чувство.Супер се Одржи лепило.Без лепак е потребно, безбедно на природни нокти, тие до�

По неколку секунди, ќе се применуваат уште слој и оставете 12 минути да се исуши.На теал дека е толку доба�

Долготрајни.Чипотпорни.Сјајна, мазна завршница.Достапни во различни бои.Боја Лудост е возбудлива нова �

#1 Бонд : првиот чекор во нашите натопи систем е нашата врска глазура.Ова важи за прво да се првично нокти�

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Please wait...