0
clear
  • Zuzu Luxe Усна сјај (Течни Блаженство),0.17 оз,Чиста сјајна, природна боја, збогатен со Семе на Јојоба Масло и Алое за ултра хидриран усните. Природно, Paraben Слободни, Вегета?
  • -20%
  • -20%
Zuzu Luxe Усна сјај (Течни Блаженство),0.17 оз,Чиста сјајна, природна боја, збогатен со Семе на Јојоба Масло и Алое за ултра хидриран усните. Природно, Paraben Слободни, Вегета?

Zuzu Luxe Усна сјај (Течни Блаженство),0.17 оз,Чиста сјајна, природна боја, збогатен со Семе на Јојоба Масло и

DEN 435.60

Достапност
Достапно за нарачка

УПОТРЕБА : долги-трајни усна сјај на вашите усни им дава ултра сјајни чиста pop на боја, додека одржување на вашите усни мека и еластична.КЛУЧНИ СОСТОЈКИ : Маслото од Јојоба (хидратантен и навлажнувачки својства), Алое Вера (заштитува усните од се подсечен и сув печат на влага и заштита на усните од животната средина aggressions.НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕ : Природни Вегетаријанска Суровост-слободен Глутен-Слободен Козметика.НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ НЕ ВКЛУЧУВА : Parabens Јаглен и катран деривати.СОСТОЈКИ : Семе на Јојоба Масло, Сончогледово Семе на нафта, Bisabolol, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Восок, Caprylic/Capric Триглицериди, Глицерин, Butyrospermum Parkii (Шеј Путер), Кајсија Јадрото на Нафта, Aloe Barbadensis Leaf Екстракт, Crithmum Maritimum (Море Анасон) Екстракт, Chamomilla Recutita Екстракт од Цвет, Cetyl Алкохол, Prunus Amygdalus Dulcis (Сладок Бадем) Нафта, Железо Оксиди, Мика, Hypericum Perforatum (Св. Јован Жолт) Екстракт, Титаниум Диоксид.Овој долготраен сјај на вашите усни им дава ултра-сјајни, чиста pop на боја, додека одржување на вашите усни мека и еластична.Насоки & Користење.На влага богата усна сјај глајд модели на лесно и без напор со својата малку аглеста апликатори.Се применуваат над Zuzu Luxe кармини или усна моливи за да додадете сјај и vibrancy на било која боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Сјај со високо влијание усна сјај што го прави вашиот клун изгледа fatterведнаш.Нашиот нелеплива формули п

СЕТ СОДРЖИ секој 10 : празните и refillable стаклени шишиња, внесува и завртки на црни капи.ЕДИНСТВЕНА да се С

TKB ТРГУВАЊЕ, 23 Години DIY козметички Производи.TKB Polybutene може да се користи во многу различни типови на форм

Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржливи.Главно се користи з

Хидратантен усна сенка со Argan, Јојоба и Витамин Е есенцијални масла за природен satiny сјај.Нелеплива, свет

Нашите Луксузни Усна Масло Формула Е Моќ Спакувани Хибрид : Природна База На Масло Третман Со Сјај + Пигм

Спецификации : Тип : Усна gloss Shelf Живот : 5 years Skin Тип : Сите кожата types Gender : Women Feature : Долготраен, Водоотпорен,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

DIY Вашите Сопствени Бои : Нашата усна база состојки може да се користи и во козметиката како што усна сја

Добиете вашата pout сјајна оваа сезона со Хард Кенди е Glosstopia Усна Glosses!Овој ултрасјајни усни дуо парови се

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржливи.Проѕирно шише тело,

Направени се од сите природни производи.SPF Заштита.НИТУ едно Животно Тестирање (види нашите реклами!).Гл

СВЕТЛО & УБАВА : светла, црешацрвен сјај лесно се создава самоbitten, kissable pout во еден удар.Се носат само за бр

Овие Божиќ атмосфера усна glosses се направени од квалитетен материјал, кои ги имаат прекрасен шминка ефек

【Дизајн на Гума вметнете】 Со тесни затка во устата на шишето Гума insert Секоја цевка има гумени вметнув

Holographic Сјајна Кеси 100pcs holographic zip заклучување кесички се направени од домашно МИЛЕНИЧЕ и Алуминиумска фо

【Го персонализирате Вашиот Кармин】Ranslucent гел база направи тоа голема за DIY проектите, можете да создаде

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Оваа богата, крем сјај глајд модели на усните за високо влијание сјај.Да се постигне целосна покриеност,

Климатизација lip balm исполнет со Duwop познат Усна Отровот plumper.Дизајниран да работи како буквар под вашите

Please wait...