0
clear
  • Најголемиот дел на Големо на Нова можност да биде продолжен Рачни Selfie се Држи со Далечински Копчето на Блендата 3,5 мм Кабел за Звучници со Selfie Monopod за iPhone X/XS Галакси S
  • -20%
  • -20%
Најголемиот дел на Големо на Нова можност да биде продолжен Рачни Selfie се Држи со Далечински Копчето на Блендата 3,5 мм Кабел за Звучници со Selfie Monopod за iPhone X/XS Галакси S

Најголемиот дел на Големо на Нова можност да биде продолжен Рачни Selfie се Држи со Далечински Копчето на Блендата

DEN 554.40

Достапност
Достапно за нарачка

За Samsung note2/3,S4,S5 ,G7109,G3588, Coolpad Dazen Серија, X-iao-mi,Црвена мвр,Hua-веи P6 P7 3 X 3 C Колега 2 G730.Прилагодлив држач дозволува различни агли на снимање од традиционалните selfies погоре-толпата снимки. За i OS систем погоре 5. Ве молиме да го поставите волумен botton +/- на вашиот телефон за да правите фотографии пред да се користат.За други Андроид паметен телефон кој систем Погоре 4.【Најдолго Selfie стап】 : 40inch продолжен.2, ако тоа уште не работи, симнете камера 360.5 cm Забелешка : Поради кабел, овој производ не треба водоотпорен функција.Мала тежина и намалување на товар на грбот. За i OS систем погоре 5. 【Медицински Гумени Материјал】 : Медицински Гумени Материјал,лесно да се одржи.1, нема потреба секој стан, приклучок за слушалка во дупка и се земе слики.Материјал : Пластични,Од Не ' Рѓосувачки Челик.Совршен за себе-снимање, нема потреба да побара други за да помогне сега.1, нема потреба секој стан, приклучок за слушалка во дупка и се земе слики.Прилагодлив држач : 5.Погоден за i Phone 6, 6 Плус 5 5 S 5 C 4 S, SAMSUNG Галакси S5 S3 S4 Забелешка 4 3 2 и Друг паметен Телефон.За Андроид Систем Погоре 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

*Еднаш на камерата е вклучено, со притискање на блендата за да започнете некоја фотографија или видео.56 �

Лесно да се работи, може да се прилагоди на агол од 270 степени да се најде секој агол, што го прави можете �

Core Module 4 K Широк Агол Модуларен Леќа (240214) Батерија База Insta360 1 Година Ограничена Гаранција Insta360 ЕДЕН R Н�

ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ & ROTATABLE ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ Четири начини за да ја ротирате selfie стап tripod, 203° ротација ме

Производот се водат должина : 580mm.Должината на производот по стеснувањето : 188mm.Selfie се држи на владата : Ко

Материјал : Алуминиум легура род。.Поддршка телефон големина : 6095mm。.Само 19.5 cm долги, лесен и компактен, л�

Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.3 Начини На мобилен телефон стабилизатор и

【СитевоЕдно Иновации Дизајн】се Комбинираат 3 функции на selfie стап, gimbal стабилизатор, и мобилен телефон �

Стабилизатор материјал : PC + алуминиумски легури.Големина : укината големина : 140*115* 64mm, ширевте големина :

tripod се протега од 2 ft 6 инчи на 5 ft 8 инчи.вклучува crossbar и три монтажа голема заграда.светла може да биде нез

Производот се водат должина : 580mm.Должината на производот по стеснувањето : 188mm.Selfie се држи на владата : Ко

Функција:Триоската Стабилизација / Automatic Движење Следење / Прирачник за Зум / Панорамски Снимање / А

Мек зафат телефон адаптер одговара на i Phone 4 / 5 / 5s / 6 и Samsung S3 / S4 Евиденција видео и зема фотографии 2.9 нозе

Полнење на Уредот Брзо : Тоа е безбедно за речиси секој уред и во голема мера ќе го скрати бесплатно врем�

Нозе може да се повече и оставете сè да се свитка тоа, што го прави компактен доволно за лесно складирање

Целосна Наплата ако Не Добиете за 30 Дена или Не ги Задоволи Откако ќе ги Примите.7 инчен。 Кој е Лесен & По�

Компактен и Пренослив : Проширување должина, така можете да го изберете вашиот посакуваната должина,ком

Магнезиум на алуминиум легура рака, светлина и издржливи : 0.8 mmмагнезиум на алуминиум алуминиумски мат�

Спецификација на производот : 31.5x38.5x210mm.Главен материјал : Алуминиум легура / ABS.Тоа е лесно да се одржи, во

Компактен и Пренослив : Проширување должина, така можете да го изберете вашиот посакуваната должина,ком

Please wait...