0
clear
  • 4 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со ProCase Пливаат Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагод?
  • -20%
  • -20%
4 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со ProCase Пливаат Шамандура Плови, Пливање Меур Безбедност Плови со Прилагод?

4 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со ProCase Пливаат

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со една светло-обоени пливаат шамандура за отворена вода, пливање, безбедно пливање обука, triathletes, kayaking, нуркањето.Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.На пливаат меур нежно tows зад вас, без влече назад или додавање на дополнителна влечете го до вашиот пливање; Многу воздух капацитет пловни дава уверување за побезбедно пливање, можете да го дофати плови во случај да cramp нагоре или едноставно треба одмор.Направени со висок квалитет еко-пријателски ПВЦ материјал, нетоксичен, безбеден и издржливи; Нашите пливаат шамандура е многу лесен (само 8 мл), лесно да се донесе заедно за пливање, paddleboard или кајак патување.Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со една светло-обоени пливаат шамандура за отворена вода, пливање, безбедно пливање обука, triathletes, kayaking, нуркањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Се ОЛЕСНИ ПАТУВАЊЕТО】Опремени со вода штекер, кои се користат за лекување на водата и воздухот во тор�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Тенок граница дизајн, со поголем капацитет под иста должина и ширина.Не се избира модели, тоа е погоден з

Овој пакет содржи 8 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Пакет содржи : JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за i Phone и Galaxy Пакет со 2Pack Пл�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

8 во висина на помалку од 16 cm / 6.2 во и над 15 【ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Гумени мобилен телефон водоотпо�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ЖЕЛЕ TPU Shockproof и Нула Случај за Галакси Забелешка 10+ (Црна) 1.Премиум TPU Материјал : Високеластичен материја

Транспарентен Airbag Shockproof TPU Случај за Huawei P20 1 Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за д

Забелешка : на екранот на Допир е валиден под хидрауличен притисок и Отпечатоци признавање не е на распо

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Бранеа Текстура Карбонски Влакна Shockproof TPU Случај за Huawei Мате 20 Про (Црна) 1 Концизен.Тоа е едноставно обли

Please wait...