0
clear
  • СИТ Fastenerss SNG1070 100 Количина #x 10-24 9/32 од не ' Рѓосувачки Челик Три Prong Tee Ореви
  • -20%
  • -20%
СИТ Fastenerss SNG1070 100 Количина #x 10-24 9/32 од не ' Рѓосувачки Челик Три Prong Tee Ореви

СИТ Fastenerss SNG1070 100 Количина x 10-24 9/32 од не ' Рѓосувачки Челик Три Prong Tee Ореви

DEN 838.80

Достапност
Достапно за нарачка

За користење на надворешно навој #10 објект кој има 24 конци по инч.Пакетот содржи 100 парчиња.Висина : .316".Ширина : .748".Нерѓосувачки челик нуди најдобри отпорност на корозија во која било средина.За користење на надворешно навој #10 објект кој има 24 конци по инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

( (.Euisdan AA 10pcs 20 Серија Компатибилен Пад во Вид М5 Т Слот Ореви 10mmx6mmx4.5mm Made на високо квалитетен челик матери

Двојно слот орев, тоа е добар линеарно движење додатоци.Исклучителна изведба, добра прилагодливост 100% с

Материјал : Челик.Fastener Тип : Алуминиумски истиснување собранието орев, топката пролет се тркалаат во / к

База инфо : Темата Големина : M6 / 0.24"; Вкупната Големина : 17 x 17 x 9mm / 0.67" x 0.67" x 0.35"(L*W*H).Употреба : Многу погод�

Пакет се вклучени:5 / 10 / 20 / 50 / 100 x T Орев Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик Пушти во Т орев,лес�

100% сосема нов и висок квалитет.Врвен квалитет и безбедност на лак.Лесна Инсталација.Висока класа на ква�

Доаѓа со пластична кутија за складирање за лесна употреба и удобен превоз.Направени од високо квалитет�

100% нови, никогаш не се користи.со добар квалитет и издржливи.е integrally формирана, не burrs, изглед светла и св�

Пакет се вклучени:10 / 20 / 50 / 100pcs x T Орев Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик Пушти во Т орев,лесе

Големина : 7 / 16" ТСлот.Стил : 3 / 8" 16 Нишка.Материјал : Топлина Третираат Челик; Црна Оксид Заврши.Единица Сл

Изработена од јаглероден челик,имаат висока цврстина, површината е Никел позлатен или Цинк позлатен за

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации.DIY Материјали : Металугрија.

ГОЛЕМИНА СТАНДАРД : Според строги стандарди, со користење на исклучителна изработка, T8 антиодвратна изв

Име на производ : M3 Four Claw Ореви;Големина : 12.5 x 6x 3мм / 0.49" x 0.24" x 0.12"(D*H*Дупка Кол.).Материјал : Метал.Боја : Среб

Добар Материјал : Поцинкуван јаглероден челик има голема издржливост против корозија, оксидација и дол�

Се користи за прицврстување на металните за производи изработени од дрво, честички одбор или пластични.

Торев Навој insert (внеси).Slideво.Компатибилен со 80 / 20#3203 Црна Цинк Заврши 5 / 1618 Тема.Стандардот slideво Торев е �

Навој Големина : М8;Лизгачот Големина : 20x20x10mm / 0.78x0.78x0.4in(Dxšxv).Тип : Лизгачки орев;погоден за Алуминиумски И�

100% нови, никогаш не се користи.со добар квалитет и издржливи.е integrally формирана, не burrs, изглед светла и св�

Име на производ : Фронт Tee Орев; Материјал : Метал; Пакет Содржина : 5pcs x Фронт Tee Орев.Главната Боја : Сребро

100% нови, никогаш не се користи.со добар квалитет и издржливи.е integrally формирана, не burrs, изглед светла и св�

【ГОЛЕМИНА】 Тема Големина : M10; Висина : 13mm / 0.51"; Страната Дијаметар : 24.5 mm / 0.96"; Барел Надворешниот Дијам

Профил на конекција е еден од најпознатите употребата на додатоци.Тоа може да биде директно во алуминиу

Чекан prongs во predrilled дупка.Се користи во било кој проект каде мали ноктите се потребни.Челик материјал.Зем

Пакет се Вклучени : 50 / 100pcs Слот Т Орев.Број На Модел : 2020 Серија М3 М4 M5 Материјал : висок квалитет на јагле�

1pcs M6M11 Плоштадот Дупка Рака Завртка Ореви Т&TX Bakelite Прилагодување Чекор Knob се Справи со Орев 60mm120mm Глава Д�

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки】Овие Т Ореви се 100% 188 (304) не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисокит

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со внатрешен навој за поврзување, инсталација е едноставен и лесен, без професионал

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки】Овие Т Ореви се 100% 188 (304) не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисокит

Материјал : Овие четирифронт Т ореви се направени од јаглероден челик и обложено со цинк за ' рѓа.Примена

Please wait...