0
clear
  • HYISHION Премиум Куче столче - Пет столче со Напред & Назад Безбедност Заштитници - Куче Бустер Седиштето за Мали и Средни Кучиња до 30 кг - Подигнат Leashes, Вода Доказ
  • -20%
  • -20%
HYISHION Премиум Куче столче - Пет столче со Напред & Назад Безбедност Заштитници - Куче Бустер Седиштето за Мали и Средни Кучиња до 30 кг - Подигнат Leashes, Вода Доказ

HYISHION Премиум Куче столче - Пет столче со Напред & Назад Безбедност Заштитници - Куче Бустер Седиштето за Мали

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Само Еден Дизајн] : Два дополнителни браници на предната и задната како воздушни перници и заштита на куче од одеднаш застанува.Погоден за кучиња до 30 кг или 2 кучиња кои тежина помалку од 10 кг секој. [2 Рачки За Лесно Носење] : Нашата пренослив куче бустер седиште има 2 рачки за носење на производот лесно.Кучето столче исто така беше наменета за лесен транспорт од куќата за да вашиот автомобил. [Отстранлив мат] : лесно за чистење; На бустер седиште со добри топлина функција,исто така, како домашно милениче кревет.Забелешка : Овој Бустер Седиште е само погодна за мали миленичиња. [Дополнителни Функции] : Вода Доказ издржливи ткаенини, 2 двокреветни двострано перница мат, перница капак кој доаѓа во дише памук и топло крзно секоја прилика. [Задоволство Гаранција] : Ако не сте 100% задоволни со куче столче, само нас контакт и ние нудиме 100% пари гаранција или услуга за замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【БЕЗБЕДНОСТ ОБЕЗБЕДЕНО】седиштето појас на седиштето може да се ограничи вашето куче во рамките на сед

Одлична дизајн : миленичиња седиштето има добри топлина функција, и на мека перница обезбедува исклучит

5 во (42cm) * 7.Инсталиран на автомобил централната конзола, таа заштедува простор во автомобилот, кога полн

Направени од водоотпорен материјал, не се плаши од домашни миленици drooling или губење на косата и произво

✿【Седиште големина】 24 инчи (должина) x 20 инчи (ширина) x 15 инчи (висина), погоден за мали и средни кучиња, р

Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише.Лесна монтажа и инсталација.го носат р

Погоден за мали и средни домашни миленици кога ќе се вози надвор или патуваат долги растојанија.Опремен

Робустна Конструкција : за Разлика од другите дизајни, кои лесно колапс, нашите миленичиња столче доаѓа

Куче столче : Пет седиште може да биде инсталирана во возилото на предните или задните седишта врз основ

Лесно да се Носат : без разлика дали се домашни миленичиња патување или домашен патување, овој мобилен м

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Настрана од користење на тоа како кутре столче или мачка столче, тоа, исто така, работи д

Направен од платно,издржлив, лесен за чистење, buttom анти лизга дизајн,безбедност.Одлична троседот дизај

【Удобно Патување】 : Нека вашето домашно милениче куче се на безбедно, удобно и подобра визија во автомо

Please wait...