0
clear
  • L. A. Девојка Гел Екстремни Сјај лак, Дрзок, 0.47 Течност Унца (Пакување од 3)
  • -20%
  • -20%
L. A. Девојка Гел Екстремни Сјај лак, Дрзок, 0.47 Течност Унца (Пакување од 3)

L. A. Девојка Гел Екстремни Сјај лак, Дрзок, 0.47 Течност Унца (Пакување од 3)

DEN 287.28

Достапност
Достапно за нарачка

Еден чекор полски.Гел-како сјај.Без УВ светлина е потребно.Број на модел : GNL664. Гел екстремни сјај, гел-како полски испорачува сјајна салон за убавина-квалитетни нокти без никаков напор.Оваа мешаница слободни формула обезбедува интензивна боја и сјај, без потреба од УВ светлина и лесно ги отстранува.Новиот 440 наежвам смета четка се заокружува да одговара на обликот на ноктите и испорачува неверојатни апликација со само еден слој.Гел екстремни сјај, гел-како полски испорачува сјајна салон за убавина-квалитетни нокти без никаков напор.Оваа мешаница слободни формула обезбедува интензивна боја и сјај, без потреба од УВ светлина и лесно ги отстранува.Новиот 440 наежвам смета четка се заокружува да одговара на обликот на ноктите и испорачува неверојатни апликација со само еден слој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[НОКТИТЕ САЛОН за ПОЛНЕЊЕ ЗА ДЕВОЈКИ] Вклучува : 6 Nail Пенкала, Шарени Сјајот, Шишиња лак, Нокти Налепници, 3

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

20 БОИ на ЛАК СЕТ : Овој лак сет содржи 20 различни бои, вклучувајќи ги и парична казна сјајот лак, па можете

【Лесен за Употреба】На гел за нокти налепници се самолепило, лесен и брз, погоден за почетници во помине

Природен изглед и чувство.Супер се Одржи лепило.Без лепак е потребно, безбедно на природни нокти, тие до�

Нанесете тенок слој на ВО ВАРСВЕТЛИНА.Повторете за целосна покриеност.Оставете време за лак да се исуши

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

Долготрајни.Чипотпорни.Сјајна, мазна завршница.Достапни во различни бои.Боја Лудост е возбудлива нова �

Пакет Вклучени (8pcs x10ml Гел лак) : 6 X 10ml Боја со државниот Грб +1x10ml база на грб +1x10ml врвот грб.Боја отпорни, ел

Боја : Vishine 36 W LED Светилка гел лак Дополнителен комплет *Пакет Содржина* Гел лак x 6 36 W Помине Светилка x1 Вр�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Бои од 0.25 fl.мл Секоја + Professional Помине Светилка + Врвот Грб & Мат Врвот Грб & База на Грб +

Тие се генерички и сосема нов.Забавувајте се за Секоја Прилика : како што роденден партии, игра датуми, д�

До 8 ден Mani* во 2 едноставни чекори (боја + врвот грб) до 8 дена од денот на боја & сјај.Нашата крајна чип отпо

SciFi е сјајот вар зелена со микро опал сјајот смена од Celestials колекција.Формула X Celestials е софистициран мета

Она што Ќе Добиете : 24 Bottless пролет бои гел лак комплет вклучува 22 Бои Гел Бои (8ml. / секое шише), не ги база и

Лесно удар на ноктите, отстранување на природен сјај.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR, дозволе�

Објектот Вклучуваат : Различни Бои, Стил Мачка Очи Гел лак на Ноктите кои можете да ги изберете(6 X 7.3 ml) .Ку

Нашите нокти натопи прав се многу фино земјата за да се обезбеди дури и мазна нокти.Малку совет да се нап

Ние сакаме да бидеме среќни што сме со нашиот производ, па сите купувања доаѓаат со 100% задоволство гаран

Modelones Новото Гел лак Комплет вклучува 20 Бои Гел (7ml / 0.24 мл секоја шише), 3 Не се Избрише Сјајни & Мат Горниот

(5ml секое шише) Оваа серија на гел полирање на употреба на премиум формула која продолжува без streaking или ж

#1 Бонд : првиот чекор во нашите натопи систем е нашата врска глазура.Ова важи за прво да се првично нокти�

ЧЕКОР 1 : По завршувањето на вашиот Gelish нокти првично, ќе се применуваат тенок слој на ЧУВАЈТЕ ГО ЕДНОСТА�

Please wait...