0
clear
  • Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже
  • -20%
  • -20%
Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже

Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот паметен види од капка, даде добра заштита. ▶▶Compatibity - Работа за Fitbit Блаже.Бендот Големина : за 5.5""-8.0"" зглоб. (Забелешка : Не се вклучени fitbit блаже smart watch). ▶▶100% Вистински Кожа - Направени од вистинска кожа, durble и удобен за носење.Тоа е тенок бендови, изгледа елегантно и модерно.Одговара на жените Пријателски услуги на клиентите и живот-за време на поддршка; Добар Квалитет производи и прифатлива Цена. 【Она што ќе добиете за】1 * Fitbit блаже Бендови, 1* Метална Рамка.Тенок Дизајн.Со полиран не ' рѓосувачки челик тока.Durble и удобен за носење. 1 јаки за да го држите за рака, погодно за прилагодување на бендот, должина и да ја поправите тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

✨ Прегратка на оптимист женственост It' s замена бенд за apple се види и некоја исклучителна jewllery нараквица

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

***Ако оригиналниот должина на рака не е погодна за вас, можете да го отстраните дополнителни синџири да �

Бендот со направен од висококвалитет вистинска кожа, вентилирани дупки дизајн, меки и удобни за носење �

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

Компатибилен Модел : S / M верзија, за врвка за околу дебелина 12cm15,3 см(4.72"6.02"), види големина 38mm / 40mm / 41mm, Apple с

【Задржи опрема безбедно】 : Тие ќе бидат совршена замена за Samsung Опрема S3 Класичен,Граница / Галакси Види

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн�

Компатибилен со Amazfit ТРекс, Amazfit ТРекс Про Smart Watch, Не се вклопуваат други модели (Види НЕ е вклучен).Различ

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре�

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

26mm ширина види бенд одговара за Garmin Fenix 3 / Fenix 3 HR / Fenix 5 X / Fenix 5 X Плус / Fenix 6 X / Fenix 6 X Про САМО.Се вклопува 5.7"

Лесно се Носат хривнија усвојува дизајн на toggle нараквица,Не алатките кои се Потребни, без разлика на ваш

【МултиБои / Две Големини на Располагање】Промена Colorss според облекување, секојдневно расположение, сек�

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

【Компатибилен】 Само за Veryfitpro бендови smart watch, Pls проверете број на модел во СТАН VERFITPRO, бројот на моделот

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би�

Please wait...