0
clear
  • CHARMHOME Правоаголник Памук, Лен Маса Крпа 60 x 140 Инчен Фарма на Животните Млеко Крава со Цвеќе на Дрвена Табла Масло-Доказ Истури-Доказ Tablecloth за Кујна Dinning Tabletop Декораци
  • -20%
  • -20%
CHARMHOME Правоаголник Памук, Лен Маса Крпа 60 x 140 Инчен Фарма на Животните Млеко Крава со Цвеќе на Дрвена Табла Масло-Доказ Истури-Доказ Tablecloth за Кујна Dinning Tabletop Декораци

CHARMHOME Правоаголник Памук, Лен Маса Крпа 60 x 140 Инчен Фарма на Животните Млеко Крава со Цвеќе на Дрвена Табла

DEN 1399.44

Достапност
Достапно за нарачка

Да се пресмета на правилен tablecloth големина.Елегантен Дизајн : Едноставен и елегантен high-definition модели на високо-квалитетни памук и лен крпа, домот ивица рабови и лесна структура го направи тоа не е само tablecloth, но исто така и око-фаќање на домашна декорација.Овој материјал има квадратна или правоаголна дизајн со меки лен стил, кој може совршено да одговара на било какви маса, додавање на елеганција и модерноста на вашиот јадење на време.Машина перат,хлор.Тоа не е само издржлив, но исто така убави,па тоа ќе биде неопходен елемент на трпезариска маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2, поради светло, дисплеј и други фактори, дозволувајќи им на мало хроматска аберација Изработени од мат�

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

Изработени од материјали, рака мие и во машина перат, не dehydrate, ние препорачуваме миење на рацете, воздух

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен матер

Табела тркач е направен од високо квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржлив�

Plaids, Материи и Polka Точка Shamrocks.Чисто Зелена Позадина на Среќа 4 лист clovers 100% Винил overlaying 100% Полиестер Флане

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Пегла на ниска топлина ако е потребно.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Овие tablecloth се достапни во

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали�

"Queotty" е професионална домаќинството продавница.❤Материјал : памук и лен; лесно да се грижи : машина за ми

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Спецификација : Направен од висок квалитет на трајни памук, лен

Големина:100% полиестер tablecloth мерки 60"x84".Табела корица вклопува маси кои седиште 68 луѓе.Материјали : Исту

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

▶ Отпорни на топлина placemats : Овие маса душеци може да биде ефикасно изолирани до 176°F (80°C) за да се заштити

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе�

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

Ве молиме да се чувствуваат слободни да купите парична казна tablecloths!.Нема намалување, без брчки.Лежеше р�

Please wait...