0
clear
  • Unicey Зимски Пејзаж Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба
  • -20%
  • -20%
Unicey Зимски Пејзаж Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

Unicey Зимски Пејзаж Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Топло Совети : ● ве Молиме имајте предвид дека машината за перење не е дозволено.Вие не ќе се соочи со се�

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот�

Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Цврсти рачки се потврдени о

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На к�

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

【Модерна Симпатична Лесен Дизајн Одлични за детските Навики за Учење】Минимализам и моден дизајн,диза�

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Количка за Перење Кошница : мрежа перење кошница може да биде укината.Можете да се свитка ги во круг рамн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Домот Перење Забавува : исклучителна појава перење кошница може да се користи како домашна декорација и

Нашите перење складирање кошница е лесен, преносни и солиден за долгогодишна употреба.ЈП водоотпорен с�

Прашинадоказ зрак порта дизајн на врвот, го прави лесно да се повлече и да се спаси напор.Ако имате било �

Нашите перење кошница е дефинитивно добар помошник за вашиот дом складирање!Тоа се прави на Оксфорд тка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по же

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.Варира од Функција : Н�

Големина : 41cm x 47cm(16.1"x 18.5"),тежина : 350g.Материјал : Високо квалитетен екопријателски платно ткаенина со вод

Please wait...