0
clear
  • AMBF WE10S7TX7N-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 226/Пролет Крајот Капи Neoprene О-Прс?
  • -20%
  • -20%
AMBF WE10S7TX7N-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 226/Пролет Крајот Капи Neoprene О-Прс?

AMBF WE10S7TX7N-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен

DEN 4747.20

Достапност
Достапно за нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Овој дел е исто така познат како : PRAHQBA1 / AHQBA1 / AHQBA1 / PRAHQBA1 Заптивки Род UЗаптивки за Паркер (1 Единица).Са

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Овој дел е исто така познат како : TERBT19017846 / T19017846 / TERB T19017846 Печат за Полнење за на Ацтеките Хидраулика (1

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Овој дел е исто така познат како : RA53073102 / 530731 / 02 / 53073102 / RA53073102 Печат за Полнење за Рејмонд (1 Единица).Са

Овој дел е исто така познат како : PRAPOHА2 / APOHА2 / APOHA2 / PRAPOHA2 Заптивки Род UЗаптивки за Паркер (1 Единица).С

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Овој дел е исто така познат како : SJ139735 / 139735 / SJ 139735 Печат за Полнење за Sky Jack (1 Единица).Сакате да ја потв

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 45010 Објектот Пакет Димензија : 6.25" L x 3.0" W x 8.0" H Точка Пакет Тежина : 1.0

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Please wait...