0
clear
  • Zeyu Гроздобер Штала Светлина, 2 Пакет Gooseneck Sconce Светла во Црвено Заврши, 02A390-2 ЦРВЕНИ
  • -20%
  • -20%
Zeyu Гроздобер Штала Светлина, 2 Пакет Gooseneck Sconce Светла во Црвено Заврши, 02A390-2 ЦРВЕНИ

Zeyu Гроздобер Штала Светлина, 2 Пакет Gooseneck Sconce Светла во Црвено Заврши, 02A390-2 ЦРВЕНИ

DEN 969.12

Достапност
Достапно за нарачка

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена заврши надворешноста и бела завршница внатрешни работи.На gooseneck рака дизајн носи едноставна чувство на вашиот место.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Тешко wired.Ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.ETL НАВЕДЕНИ се Протега 13.1" од ѕид; Задната Плоча : 4.7" во дијаметар.Димензија : 13,5" x 11.4" (H x W); Протега 13.1" од ѕидот.Абажур : 11.4" x 11.4"(L x W); Задната Плоча : 4.7" во кол.Материјал : Метал.Боја : Црвена.Потребни 2 x E26 База Сијалица(НЕ се вклучени).Максимална Wattage : 60 W.Компатибилен Сијалица : Блескаво/ LED /CFL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1 Перење Колич

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

★ Најновите 2019 / 2020 Дизајн круг капа Тастатура : тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.2 инче

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

Please wait...