0
clear
  • 8-26 Инчен монголски Афро Откачен Кадрава Перика Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Пред Извлечен со Бебе Коса Remy Откачен Кадрава Перика,26inches
  • -20%
  • -20%
8-26 Инчен монголски Афро Откачен Кадрава Перика Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Пред Извлечен со Бебе Коса Remy Откачен Кадрава Перика,26inches

8-26 Инчен монголски Афро Откачен Кадрава Перика Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Жените Пред Извлечен со Бебе

DEN 2664.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против Кожата.Може да се дизајнираат различни фризури, како што се свилен права, телото бран, длабоко бран, вода бран, откачен кадрава.нашата коса Може да биде Обоена, истакна,Permed, Избелени, Исправи и Restyled со ваша корист.Губење на Топлина Отпорни до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови),Дише еластична нето направи да се чувствува удобно кога ќе го носат.На големина одговара на повеќето Луѓе,ќе може да се прилагоди во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашите глава,.Многу стилски дизајн, со природна убава гледа и мека на допир,И е идеален за активности на отворено или секојдневна употреба, како партија, патување, костим, ноќта на Вештерките, cosplay и повеќе.Тоа изгледа природно и прекрасни од секој агол, удобен за носење, и погодни за повеќето жени.Бренд Име : LYZTTexture : Откачен Curly Lace Перика Тип : Чипка Пред wigs Material Одделение : Remy Hair Wigs Должина : Long Material : Човечки Hair Suitable Умирање Бои : Сите Colors Base Материјал : Швајцарската Lace Items по Пакет : 1 Парче Only Item Тип : Wig Can Се Permed : Yes Made Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Tied Color на Чипка : Медиум Brown Human Коса Тип : монголски Hair Cap Големина : Просечна Size Meterial : 100% Remy Кадрава Човечка Коса, Перики за Црна Women Hair Текстура : Афро Откачен Кадрава Перика монголски Чипка фронтален wigs Hair Боја : Природата на Боја Може да се Бојадиса и Bleached Hair Должина : 8-26 Inch Occasion : секојдневна употреба/партија/shopping/travel/костим/ноќта на вештерките/cosplay/настан/wedding You сакаат да бидат поубави : изберете"LYZT"и"ZYC"Бренд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

Лесни пред bud мрежа, 100% дише коса нето, силна еластичноста, зацврстување на лепливоста, тоа не е важно ког

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз

【Краток Pixie Намали Перика】Слоевит pixie кратка коса перика е совршен човечка коса перика за секојдневна

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба,

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при

★ Лесно да се носат : Можете да носи перика лесно, тоа може да одговара на повеќето луѓе, може да се прила

16" Невидливи Клип Во Продолжување Боја R14 / 88 H ЗЛАТНОТО ЖИТО Фризура Перики 1 Парче Волумен Enchancer Tru2 Life То

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

Please wait...