0
clear
  • Xqpetlihai Мачка Играчки Мачка Пердув Играчки Затворен Интерактивни Мачка Играчки Стапче со Пердув Мултифункционален Врти Гимнастик Бавно Фидер Храна Фармацевт Топка
  • -20%
  • -20%
Xqpetlihai Мачка Играчки Мачка Пердув Играчки Затворен Интерактивни Мачка Играчки Стапче со Пердув Мултифункционален Врти Гимнастик Бавно Фидер Храна Фармацевт Топка

Xqpetlihai Мачка Играчки Мачка Пердув Играчки Затворен Интерактивни Мачка Играчки Стапче со Пердув Мултифункционален

DEN 1454.40

Достапност
Достапно за нарачка

【Безбедно и издржлив материјал】Нашите производи се направени од ABS и PP материјал како и високо-квалитетни пердуви, кои се не-токсични и невкусна.Тоа може да биде добро зачувани и да се користат за долго време. 【Интерактивни мачка играчка】самиот производ доаѓа со пердув мачка стапче, која може да се користи одделно со гимнастик.Пердув мачка стапче може да им помогне на мачка да се заврши скокање, си поигруваше и нервира, па како да се стимулира нивната "лов инстинкт", истовремено ги донесе забава. 【Функција на гимнастик храна истекување】производот усвојува дизајн на истекување на храна и гимнастик.Кога мачката ќе ги допре играчка, тоа ќе замав да се привлечат на мачката внимание.Во исто време, можете да ставите некои мачка закуски да награда домашни миленици и чува мачки заинтересирани, без оглед на тоа колку домашни миленици се тркалаат тоа,таа се уште се застане. 【Се задржи здрав】Оваа мачка закачка играчка не само што може да направи вашата мачка да ги заврши потребните секојдневно вежба во затворен простор,да остане енергичен, останете здрави, тоа исто така може да помогне да се задржи добро расположение, во исто време за подобрување на мачката среќа. 【По-продажбата на услугата】Ние обезбеди добар по продажба гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Доколку имате било какви прашања.Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е лесно да се зафат и се држат додека играте, што го прави супер лесно за вас, и безбедно за вашиот пис

【Големина & Тежина】 φ2.6 оз Мали димензии и мала играчки лесно да се врши, значи дека домашните миленици �

Смешни Интерактивни Мачка Играчки : 3 разлика најпопуларните стилови мачка закачка стапче се најдобрит�

Направен од висок квалитет на пердув / пролет материјал, издржлив и нетоксичен.Глушец во облик на кукла �

Сега со светли нови бонбони и златните прачки и забава избор на ткаенини и сл.НА МАЧКАТА ПИЖАМИ – На multico

Вистински кастинг акција со кликнување на звук.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Тежината На Производот Е

Led шарени тркала.Smart индукција почне да работи за 5 минути.Траекторијата разновидност.Батерија 400m Ah бате�

Усвојување на избор материјал со одлична изработка, мачка играчка доаѓа со мека пердув и е солзаотпорни

Природни пердуви ќе го возбуди вашиот мачка и да излезат на "лов инстинкт".Овој интерактивен мачка игра�

Мачка е вроден хантер : Дизајн со шарени и пердув,се огласува ѕвоното и контролира светлината закачка за

Ноќта на вештерките Catnip Играчки : Catnip Играчки изработени од мек чувствува материјал, исполнет со природ�

Мачките одат само диви за овие едноставни жица закачка играчки,жица елемент ја прави играчка движат errati

На пердув и pompom создава рипка форма, смешни и привлечна за мачки.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто

?Висок Qaulity & Safe Играчка?Овие интерактивни мачка играчки избрани се изработени од Високо Qaulity материјали,

[НОНСТОП се ИГРА ВРЕМЕ] Наменета да им даде на вас и вашиот писе постојано играат време, дури и кога вие' �

Даде домаќин отсутен компанија, не се плаши од тоа да се биде досадно дома ♥[Издржливи и Отпорни да Падн�

ฅ【Комуницирате со Сопствениците】 Ова е смешно мачка играчка дека мачките се допаѓа многу.Можете да к�

Сет од 3 Различни Мачка Вежба Играчки : Освен нервира риба,ветрот до кадифен глувчето со тркала и интерак

Мачка пердуви закачка играчки направени еколошки и нетоксични материјали.Со шарени interchangle пердуви спа�

Please wait...