0
clear
  • OMAX 40X-2000X Супер Брзина 18MP USB 3.0 Дигитални Соединение Trinocular LED Лабораторија за Биолошки Микроскоп
  • -20%
  • -20%
OMAX 40X-2000X Супер Брзина 18MP USB 3.0 Дигитални Соединение Trinocular LED Лабораторија за Биолошки Микроскоп

OMAX 40X-2000X Супер Брзина 18MP USB 3.0 Дигитални Соединение Trinocular LED Лабораторија за Биолошки Микроскоп

DEN 19151.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа trinocular микроскопија е добро за настава, демонстрација, клиничкото испитување и истражување намена.На 4912x3684 пиксели USB 3.Дигитална камера : - точно боја 4912x3684 пиксели (18 МИЛИОНИ пиксели) - Супер брзина USB 3.0 дигитални слики систем што ги прави уште микроскоп слики и видео во живо на компјутер.LED светилка може да се замени со себе.Високата резолуција на слика во поле на гледање е кристално јасна и ќе ги задоволи барањата на професионалци.01 mm калибрација слајд : 1mm/100 поделба - Рамка брзина : 5.Windows софтвер исто така може да се користи за да се направи мерења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свил

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

Боја Име : 2 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ�

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1...

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

Тежина : 1900g; Рачка за Отворање Агол : 180 Одржување Капацитет : 1136 Kg; Модел Бр : BRH36330 M.Бар Отворањето Агол : /

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај�

Се продаваат како 25 / Кутија.Првата страница може да содржи и извештај за името и да се прилагоди графика

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Бренд Име : Crysdaralovebi.Материјал : Картон.Број На Модел : 190330 Повод : Свадба & Ангажман.Повод : Роденден.Забеле

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

[СУПЕР СТАБИЛЕН, МИРЕН] непречено и речиси нечујно јава искуство, овој велосипед е совршена за уживање ф�

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h.Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4"г.Џеб Капацитет : Прибл 50 бизнис Картички.Достап

Опремени со постојан магнет, погодно да се држи dial тест индикатор на машина алатка за усогласување опер�

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ�

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги�

За 36" Workstations.Црна боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2036 Виси Фиока Единиц

Please wait...