0
clear
  • Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже
  • -20%
  • -20%
Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband Големи Мали Smart Watch Бенд за Жени Мажи Компатибилен со Fitbit Блаже

Jiarusig Компатибилен со Fitbit Блаже Бендови со Метална Рамка, Вистинска Кожа Тенок Блаже Рака Замена Wristband

DEN 380.88

Достапност
Достапно за нарачка

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот паметен види од капка, даде добра заштита. ▶▶Compatibity - Работа за Fitbit Блаже.Бендот Големина : за 5.5""-8.0"" зглоб. (Забелешка : Не се вклучени fitbit блаже smart watch). ▶▶100% Вистински Кожа - Направени од вистинска кожа, durble и удобен за носење.Тоа е тенок бендови, изгледа елегантно и модерно.Одговара на жените Пријателски услуги на клиентите и живот-за време на поддршка; Добар Квалитет производи и прифатлива Цена. 【Она што ќе добиете за】1 * Fitbit блаже Бендови, 1* Метална Рамка.Тенок Дизајн.Со полиран не ' рѓосувачки челик тока.Durble и удобен за носење. 1 јаки за да го држите за рака, погодно за прилагодување на бендот, должина и да ја поправите тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm / Класичен 42mm

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би�

Dpvive дизајнот е млад, самоуверен, динамичен.Главната позиционирање е stylishfemale слика.Брендот инспирација с

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

Премиум Материјал : Одговара за 5.Motorola Мото 360 2 (Мажи 42mm 2015 година).Компатибилност : Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music

Рачно изработени Плетенка Paracord Хривнија Бендот да се вклопи во вашиот Уникатен Зглоб и Стил 38mm 40mm 41mm 42mm 4

Состојба : 100% Сосема Нов.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Бендот Материјал

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

* Компатибилен Модел:Оваа smartwatch бенд за деца е компатибилен за verzon Gizmo види 2, Gizmo види 1 и verzon Дизни Gizmo.Ис�

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE сите верзии 41mm 40mm 38mm 304 од не ' рѓосу

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

На 22mm замена нерѓосувачки челик солидна види wristband + мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинациј�

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 40mm Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / SE.Одговара на зглобовите

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн�

Please wait...