0
clear
  • Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Mobiho од Суштинско значење Smart M45 Црвена
  • -20%
  • -20%
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Mobiho од Суштинско значење Smart M45 Црвена

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Mobiho од Суштинско значење Smart M45 Црвена

DEN 525.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Mobio од Суштинско значење Smart M45 од паѓа.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето суштинско значење за мобилни паметни M45 : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена.Опуштете се и на ред!.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јасно Држачот на Случај за iphone 11 само, (6.1 инчи екран), носат 2 од суштинско значење картички за секојдневн

Метал страна electroplated копчиња се чувствителни за да го притиснете и да се чувствуваат.Удобен зафат и не л�

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Погоден за Umidigi Бизон X10 Про (6 Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Метал страна electroplated копчиња се чувствителни за да го притиснете и да се чувствуваат.Кожа Материјал.Кам�

Јасно Држачот на Случај за iphone 11 само, (6.1 инчи екран), носат 2 од суштинско значење картички за секојдневн

Please wait...