0
clear
  • Сеизмички Аудио - SATAB6 - iPad Прилагодливи Стојат на Маса или на Маса Врвот - Работи со Повеќето Таблети, Андроид, Итн
  • -20%
  • -20%
Сеизмички Аудио - SATAB6 - iPad Прилагодливи Стојат на Маса или на Маса Врвот - Работи со Повеќето Таблети, Андроид, Итн

Сеизмички Аудио - SATAB6 - iPad Прилагодливи Стојат на Маса или на Маса Врвот - Работи со Повеќето Таблети, Андроид,

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Број на модел : SATAB6. Таблета Застане.Има повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди.Табела Врвот или на Биро Врвот Таблета Застане.Се прилагодува од 20" на 43".i Pad или Таблет Биро Врвот на Монтирање на Стенд - Број на Модел : SATAB6, Таблет Стои, Држи повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди, Табела Врвот или на Биро Врвот Таблета Стојат, се Прилагодува од 20" на 43", 3 Стожерот поени за бројни i Pad сместување, Повеќе затегнување копчиња, Доаѓа со хардвер да се качи на Маса или на Маса, i Pad не се вклучени, Сосема Нов, Една Година Гаранција.падовите и Таблети стануваат многу повеќе популарна во музичка сцена.Од dj-и да Живеат Бендови, таблети стануваат неопходност.Овие тешки i Pad и Таблет стои се идеални за одржување на вашиот таблет и со рацете да ви бидат слободни да извршуваат други задачи.IPad носителот ќе се одржи табели од 5.5" како широк како 10".Секој крај исклучите таблета носителот може да бидат построги надолу за безбедна и сит се вклопуваат на вашиот таблет.Ова стои придава на секоја маса или биро до 2" дебела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да наместите различни агли за да се задоволат вашиот употреба бара.Со товарот капацитет, оваа тр

Напомени : 1.Кога сте во преполната јавно место, тоа може да се спречи вашиот паметен телефон од случајно

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логис

2, i Pad воздух 2, i Pad воздух 3, i Pad воздухот 4, i Pad mini 3, i Pad mini 4, i Pad mini 5, i Pad mini 8.Оваа Универзална Застане е Компат

телефонот полнење носителот може да ги стави клима уред далечински управувач, ТВ далечински управувач

Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови

●Прилагодете ја осветленоста на мобилен екран на највисоко кога се користи.✿ИДЕАЛЕН ЗА ФИЛМ : се Преп

4 X Ѕид телефон holder Note : прирачник за мерење, дозволи мала димензија грешка.паметен телефон, ѕиден држач м

И погоден за мобилни телефони и таблети.Лесен и едноставен за чување, не заземаат премногу простор.Прот

Смешни Bitcoin Љубовник Дизајн За Сите Крипто Татковци и Мајки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top

Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см / 3,5 инчи, ширина : 6 cm / 2.Мали и преносливо,

Таблета Стојат : Висок Квалитет на Акрилна Пластика печатени Уникатен Таблета Стојат печатени користењ

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

Нормално е дека грешката е во опсег од 0.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Овој

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подар

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж

Совршен натпревар за различни место, без разлика на вашата канцеларија / Студија / Спална соба и сл...

Не се Лизга Силикони Заградата за да се Спречи Гребнатини.Флип Надвор Не Се Лизга Силикони Стабилизатор

Please wait...