0
clear
  • Qiterr 10Pcs Усна Сјај Цевки, 6ml DIY Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин Шише
  • -20%
  • -20%
Qiterr 10Pcs Усна Сјај Цевки, 6ml DIY Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин Шише

Qiterr 10Pcs Усна Сјај Цевки, 6ml DIY Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин Шише

DEN 395.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Дизајн на Гума вметнете】 - Со тесни затка во устата на шишето Гума insert - Секоја цевка има гумени вметнување на отворање за да се спречи воздушен да влезат и да се спречат несакани протекување, со цел да се задржи квалитетот на усна сјај. 【Преносни и Погодност】 - Ова празни DIY усна сјај цевка е светлина и мали, и е важен додаток за DIY усна сјај работа.Без отпад, на стапче, со што се проширува речиси до дното. Изработен од пластика, нетоксичен, безбеден и, исто така, еколошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★【Водоотпорен Јасно Усна Сјај】 Може да се користи за усна шминка фондацијата или усна шминка крем за д

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Сјај со високо влијание усна сјај што го прави вашиот клун изгледа fatterведнаш.Нашиот нелеплива формули п

ЛИЗГАЈТЕ НА ВИСОК СЈАЈ БОЈА.Оваа сјајнизаврши усна сјај глајд модели врз усните да понуди убава боја со

Greyed aubergine.Природни creme мат финиш со долго се носат 100% Вегетаријанската и суровостслободни.Им даде на ваш�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Спецификации : Тип : Усна gloss Shelf Живот : 5 years Skin Тип : Сите кожата types Gender : Women Feature : Долготраен, Водоотпорен,

ШТО Е ТОА Затемнети Усна Масло Со Само точниот Износ На Боја + Сјај Удобно + Никогаш не се Лепливи.ОНА шт�

ЗОШТО ТОА Е ВИСТИНСКИОТ : Хијалуронска Киселина помага да се поврзе на хидратантен придобивките од Семе

Може да се направи усна сјај, усна стап, усна глазура со нашите Paramiss усна сјај база се продава одделно за

Многу едноставен, многу убава и лесназакористење усна шминка серија.Понекогаш еден удар е се што ви тре�

(3)Вметнете го врвот на шприц или цевки торба во празна цевка за да се пополни усна сјај, пополнување само

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

СВЕТЛО & УБАВА : светла, црешацрвен сјај лесно се создава самоbitten, kissable pout во еден удар.Се носат само за бр

Please wait...