0
clear
  • LAMEEKU Патент Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, [RFID Блокирање] Crossbody Кожа Случај со поклопец дупка за врвка за Рака за Apple iPhone 13 Про Макс за Жени (2021) Сончо
  • -20%
  • -20%
LAMEEKU Патент Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, [RFID Блокирање] Crossbody Кожа Случај со поклопец дупка за врвка за Рака за Apple iPhone 13 Про Макс за Жени (2021) Сончо

LAMEEKU Патент Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, [RFID Блокирање] Crossbody Кожа Случај

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅Компатибилност : САМО Компатибилни со Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021 Порака - Трокреветна Камери). ✅ Голем Капацитет : паричникот случај е дизајниран со специјално неколку скриени картичка отвори со YKK патент, може да се одржи 8+ картички и некои пари, така што ќе може да ги носите вашите ID, кредит, дебитни картички, готовина, па дури и монетите без да се земе вашиот паричник со вас. ✅RFID Блокирање : RFID блокирање на внатрешниот слој е прикачена на секоја картичка слотови за да се обезбеди дека важни информации што се зачувани во вашиот картички ќе биде безбедно и звук. ✅Врвка за околу Рака & Crossbody Синџир : Прилагодлив и отстранлив рамо, рака е погодно за секојдневна наврати таквите дружење со пријатели, уживајќи сонце на плажата, оди на датуми и сл.Врвка за околу рака, го прави лесно да ги носите. ✅Целосна Рамка за Заштита и Shockproof : Отворена лице дизајн лесно да го користите телефонот.Ги опфаќа сите четири ќошиња на вашиот i Phone и подигнување на усните и камера bevel помогне во спречување на површината на гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

✅ [Компатибилен] Ова јасно случај е компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 5 G Случај 7.6 Инч.Го поддржува и безжичн

Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7" ( 2021) САМО.Единствен Бел Мермер Дизајн со Мет Висока Резолуција на Печате�

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилен со Nokia 2.2,се Достапни во четири одберете бои : Црна,Кафена,Златн�

✅ [Компатибилен] Ова јасно случај е компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 5 G Случај 7.6 Инч.Го поддржува и безжичн

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

Прилагодливи handsfree потпирачот.Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Прецизни cutou

Може да се одржи картички,готовина или фотографија Ве молиме бидете сигурни дека го имате точниот модел

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

Паричникот е опремен со мека кожа, која е поудобно да се одржи и да се однесува на животот на телефонот.У�

Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да помо

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

Заштита на вашиот i Phone со овој вистинска кожа 3во1 телефон случај.Се отстранува заштитните i Phone школка вк

Linzhou Motorola Мото G 5 G Плус Компатибилни Заштитни Флип Врвот Премија за Заштита Паричникот Holster ▶ Применлив�

Совршено се вклопува : Овој една вистинска кожа SHIEID Samsung Галакси Z 3 Пати случај покрие совршено се вклопу

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

Може да се стави картички и некои пари во случајот.Богата боја и добро направени √Произведени со заштит

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

Премиум Паричникот Дизајн со [врвка за околу Рака] : САМО Компатибилни со i Phone 12 & i Phone 12 Про (6.1 Инчи).Издрж�

Галакси S10 E Паричникот Случај (НЕ Одговара S10 или S10 Плус) Брилијантен целосна покриеност на премиум рач�

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

✅【2 во 1 за Заштита】 Ова Галакси Z Флип 3 5 G Телефон Случај направени од 2 материјали.Мека TPU дава трајност

Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор

Please wait...