0
clear
  • Deltana DBC10 Челик 1-Инчен Дијаметар Диск во Фати Топката
  • -20%
  • -20%
Deltana DBC10 Челик 1-Инчен Дијаметар Диск во Фати Топката

Deltana DBC10 Челик 1-Инчен Дијаметар Диск во Фати Топката

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

1-1/8" x 1" мерење.Поединечно пакувани.Челик заврши.Број на модел : DBC10. Deltana има докажано рекорд за исклучителна услуга и квалитет и е архитектонски хардверски производител со најголем инвентар избор на архитектонско и врата хардвер во Америка.Со низа на фини бои, наоѓање на шарки, завртки, браници & запира, фати топката, ролери latch, вратата додатоци и дома додатоци кои комплимент вашите домови оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Полиран Месинг.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 20 Backflap понекогаш се нарекува контра размавта и

Само 3 / 32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Нула простор се држи на магнет шкафот затворање, добро за корис

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

Се користи за обезбедување на слободнозанишан вратата и шкафот врати инсталиран во училници, дом, канце

Нерѓосувачки Челик Плакарот на Врата пролет Топка Catch The фати топката останува монтира на највисокото н

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за

Вие не треба да се користи за навртки или направете дупки во кабинет вратата, само откине лепливи ленти

Име на производ : Двоен Ролери Фати.Димензии : 40 х 20 x 10мм (L*W*H).Боја : жолта.Материјал : ABS.Широкза употреба :

【Елегантен Дизајн】античкиот изглед вратата магнетни фати се фрлија марка "sunivaca" на дното.Кабинетот вр

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

❤ Име На Производ : Вратата Топката Фати;Боја : Бакар На Ѕвонење ❤ Материјал : Месинг;Вкупната Големина :

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Пакување од 1 x Допир Latch.Вратата / Шкафот / Гардероба Фати.Вратата Мебел & Приклучоци.Ако инструкции за о

Двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом,

Елегантни бели дизајн меша со било décor, и инсталира лесно.Штрајк плочи може да се вдлабнати да се намали

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината,

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

(Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Исто така, совршен за затворање на блендата.Исто така

Please wait...