0
clear
  • 5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар
  • -20%
  • -20%
5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар

5 Тркала Камион, 1200 lb. Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10 Тркало Дијаметар

DEN 21744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Објект - : 5 Тркала Камион.Капацитет - : 1200 lb.Вкупната Должина : 38-1/4".Вкупна Ширина ( - : 24".Вкупна Висина - : 13". 5 Тркала Камион, 1200 lb.Капацитет, Пневматски Тркала Тип, 10" Тркало Diameter Featues Тркала Тип - : Pneumatic Wheel Дијаметар - : 10"Тркало width - Ширина : 3-1/2"Мерач - : 12 Deck Должина : 36"Палубата width - Ширина : 24"Палубата Висина - : 11-1/2"Крај - : Текстура во Прав Paint Color - : Red Includes - : 1-1/2" Lip Features Тркала Тип - : Pneumatic Wheel Дијаметар - : 10"Тркало width - Ширина : 3-1/2"Мерач - : 12 Deck Должина : 36"Палубата Width - Ширина : 24"Палубата Висина - : 11-1/2"Крај - : Текстура Во Прав Paint Color - : Red Includes - : 1-1/2" Усна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За соодветна висина, мора да се користат само со шкафче.Ширина : 12".Должина : 18".Боја : Сина.Овој тип на Прои

Стандард Агол Тип 1 15 / 32" Ширина, 132" Должина, 1 15 / 32" Висина.Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Кога стану

★3слој лабораторија количка со Фиоки има доволно простор за медицинска и лабораториска опрема.Тоа се п�

Нерѓосувачки челик количка може да се поедностави вашата секојдневна работа.Дојде и купи! ! !Пакетот вкл

◆【Висококвалитетни Материјали】 На чист алуминиум род помогнам и да се повлече се пофлексибилни и моќ�

Издржливи Нерѓосувачки Челик изградба.Направен во САД.Превозникот димензии : 23" x 30" 5" полиуретан неозна�

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 32".Висина : 761 / 4".Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Tennsco Отвори "L" �

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 13".Висина : 86".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco Затво

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 12".Висина : 881 / 4".Боја : Песок.Овој тип на Производ име е Tennsco Отвори "L"

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 36" Должина, 2 2" Висина.Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Кога стану

▲Материјал : не ' Рѓосувачки челик квадратна стапка (влага доказ, носат отпорни, отпорни на корозија), цв�

Сите заварени мултиполица камион со powdercoated заврши 4 Полици; складирање решетката на тркала 3600 фунти кап�

Жица количка корица со патент размавта.Опфаќа заштита против кражбата на воздушни прашина, вода и други

Замена кеси за Janitorial Чистење Количка.Направени од оксфорд ткаенина, дебели, водоотпорен и носатотпорни.

За 24" Широк Услуга Количка.Вино боја 150 кг Капацитет 36" Ширина x 24" Должина x 31 / 4" Висина.Овој тип на Произво

Направен од висок квалитет на двоен слој ткаенина дебели водоотпорен оксфорд ткаенина и ПВЦ материјал,

Две 31 / 2 во.длабоко полици за многу складирање.Мазна возен 4 во.големо влијание casters 220 кг.капацитет.Тубул�

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 9".Висина : 641 / 4".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco Зат

Пренослив, Отстранлив, и Огради за лесен транспорт и компактен складирање.Индустриска сила алуминиум; п

Тешки 4" Ширина, 18" Во Должина, 2 12" Висина.Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco СДС18 ZЛинија Тешки Палу

Please wait...