0
clear
  • Дифузна Жена Силуета Раце Патуваат Ранец Два Во Еден Монтажни Повеќенаменски Daypacks Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Симпатична ?
  • -20%
  • -20%
Дифузна Жена Силуета Раце Патуваат Ранец Два Во Еден Монтажни Повеќенаменски Daypacks Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Симпатична ?

Дифузна Жена Силуета Раце Патуваат Ранец Два Во Еден Монтажни Повеќенаменски Daypacks Секојдневен Лесни Крпа Платно

DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот.***Една торба за двојна употреба, чантата може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Се користи како ранци,лаптоп ранци, вообичаена дневна торби за на училиште, патувања и планинарење.Голем дар избор за мажи, жени,момчиња и девојки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого�

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

Голем Капацитет За Складирање На Многу Објекти Како Што Се Падовите, Книги, Облека, Камера, Итн.【Лесни & �

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

*Отпорни на вода полиестер ткаенини можат ефикасно да се заштити книги и други предмети што не се да се н

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст�

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец �

Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Овој водоотпорен перница е добар избор за чување на предм�

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши�

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец �

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб,

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Две сепаратори во главната преграда се лесен доволно за да ви помогне понатаму организира работи.Децат�

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс�

Please wait...