0
clear
  • ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215160225 2-Mercaptoethane Sulfonic Киселина, 25g
  • -20%
  • -20%
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215160225 2-Mercaptoethane Sulfonic Киселина, 25g

ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215160225 2-Mercaptoethane Sulfonic Киселина, 25g

DEN 4886.16

Достапност
Достапно за нарачка

Растворливи во вода (50 mg/m L).На собна Температура, продавница под азот.Белиот Прав.Земја на потекло : Кина. 2-Mercaptoethane Sulfonic Киселина, Натриум Сол е еден од наједноставните и најмалите coenzymes познат. 2-Mercaptoethane Sulfonic Киселина, Натриум Сол е термички стабилни кисела cofactor во метил трансфер реакција на methanobacterium.Исто така, дејствува како растворливи во вода disulfide намалување агент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Оксална киселина спреј со АВТОМАТСКО оксална киселина DOSER.Контролирана температура Изолирани котел.Бр

Стеаринска киселина е широко се користат во производството на свеќи.Стеаринска киселина е еден од најч�

ФОСФОРНА КИСЕЛИНА 45% / 75% / 85% Фосфорна киселина како висока ph киселина се користи во киселина за чистење

Оксална киселина е суштински домаќинство хемикалија која може да се користи, како и многу киселини, как�

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Waxy цврст со незаситени врска во молекулата.Тоа е нерастворлив во вода, и има одредени solubility во органски �

Уредот продавници до 72 точки кои може да се симнат на вашиот компјутер и го префрлиле на Excel за понатамош

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог�

Please wait...