0
clear
  • Гербер D304222BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел
  • -20%
  • -20%
Гербер D304222BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

Гербер D304222BN Широка Тоалетот Тапа, Брусен Никел

DEN 4827.60

Достапност
Достапно за нарачка

СТИЛСКИ ТАПА : Оваа бања тапа со 1.2 GPM на 60 PSI е дизајниран за јасен, не-сензација, ламинарни вода поток; вклучува трајни керамички диск вентил.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Оваа бања потоне славина е продаден со метална мозоци вклучени и е направен со месинг.Го бранеа никел заврши обезбедува квалитет и стабилност, давајќи им на вашите бања совршен допир на стил.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Мерење 5 1/16 Инчи во висина и 11 7/8 до 17 13/16 Инчи во ширина, со метална допир-надолу се исцеди собранието за лесна инсталација, оваа spout славина е идеален избор за вашиот модерен потоне.ДЕК ПЛАНИНАТА : има 3-дупка планината апликација со шпил дебелина од 1 1/4 Инчи, што го прави вистинскиот избор за вашиот тоалет слив.Гербер Водовод е производство премиум водоводни системи и додатоци од тушеви да се чешми во кина тела од 2001 година. Не само обезбедување на потреби, на производи вклучуваат различни декоративни чешми и бања прибор.Дизајниран со удобност, издржливост, и стил на ум, не е прашањето дека ова треба да биде вашиот избор кога станува збор за современ водовод.Инспириран од движењето и лесен стил, Antioch Тоалетот Тапа дава напор естетски, кој природно се вклопува со било домашна средина.Обележан со својата чиста и прилагодлива дизајн, оваа тапа нуди јасна, не-сензација, ламинарни вода поток.На секрет-слободен керамички диск вентил обезбедува напор, трајни вртење акција, и допир на мозоци собранието го прави инсталација бриз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Неопходно вентил тело се продава одделно; компатибилен со Moen е 2се справи со широка 9000 MPACT вентил.Дополни

■Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате Било

【АПЛИКАЦИИ】На една ладна тип на славина за вода може да ви помогне да заштедите многу вода и да работат

Water Sense сертификација промовира вода конзервација.Вклучува појавување на крај исцедете собранието.Рачк

Направен од висок квалитет на цинк легура, мазна површина и добра отпорност на корозија.Површината бран

Заврши Полиран Хром.Вклучува Тапа Само.Производителот Дел Број 1200 HCH.Производ Димензии ве Молиме Погл

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Lumicoat заврши лесно да се брише чисти без средства за чистење и хемикалии.ДИЈАМАНТ Печат Технологија е по

ТРАНСФОРМИРА : Од нормалните секојдневни дизајн на најновите е современа туш décor и стил.НАЈВИСОК КВАЛИТ

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има водас

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Тапа Потоне Донесе G1 / 2 машки конец конекција, добра запечатување перформанси, нема вода истекување, лес

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Премиум Материјалот:Оваа бања тапа тело е направен од премија одделение не доведе месинг.Leadfree месинг 50

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Centerset 3 Дупка Бања Facuet : Две рачки нудат посебен контрола на топла и ладна вода со 1.2 gpm (4.5 lpm) максимален пр

Брод Тапа Големина : Тапа високи : 12.1"; Spout допрат : 4.7"; Spout висина : 10.6".Одговара и 1 / 2" и 3 / 8" Вода Црева.Преми

Направен од висок квалитет и висока јачина материјали, тоа е трајни, отпорни на абење и отпорен на короз

Наменети исклучиво за Делта чешми.Направен да оригинални спецификации.Точно тестирани за да се обезбед

Без оглед на Тоа Дали се Користи или Не,ве Молиме Beful Не да се Формира Мртов Агол на Заедничката помеѓу Цр

Две рачката на менувачот се овозможи и на јачината на звукот и контрола на температурата 360° spout ротациј

Солидна месинг изградба обезбедува квалитет и сигурност.Модерната водопад славина за бања потоне.Еден

Високо квалитетни керамички вентил јадро, напредни вода на системот за контрола, керамички диск кертри

Изградена во висок квалитет на месинг.Убава премиер заврши.За clawfoot када тапа.Со када spout.Со туш diverter.Оваа

Модерен Дизајн : Кој елегантни, curving линии со foliate рачка , тоа е навистина домот вкус и се вклопува во моде

Дувачкиот конструкција со еден керамички дискови касети.Проток : 1.2 GPM притисок компензираат aerator.Декмон

✔ [ ЗАВЕРЕНА СЛАВИНА ЗА БАЊА ПОТОНЕ ] : На ANZZI бања потоне славина е наведена заверена под CUPC, AB 1953 ГОДИНА, N

Уникатен чудни spout насочува проток на вода во надворешниот агол.Посебни внатрешен пловен пат помага да

Please wait...