0
clear
  • Cappuccino LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)
  • -20%
  • -20%
Cappuccino LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)

Cappuccino LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)

DEN 957.60

Достапност
Достапно за нарачка

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќето енергетски ефикасни светилки на располагање.Features Material - Лесни, издржливи и долготрајни (читај подолу)Ефект - Ултра сјајна Led диоди се видливи преку 500 метри и во директна sunlight Cost Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од неонски знаци)Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на lighting Flexibility - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашиот store Safety - Кул на допир и безбедно да handle Specifications Operating напон - 110 VAC (или 220 VAC, алтернативно)100,000 часа на работа на време (10+ години!)10 вати енергија consumption Note Please им овозможи на 3 - 4 дена за производство.Овие LED светла се лесно да се инсталира и да се бараат минимално одржување, што ги прави совршени за зафатен сопственик на бизнис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам �

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл�

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц�

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потре�

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена бо�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

Please wait...