0
clear
  • Сината Соба грузиски Плочи 10.5 Постави на 6
  • -20%
  • -20%
Сината Соба грузиски Плочи 10.5 Постави на 6

Сината Соба грузиски Плочи 10.5 Постави на 6

DEN 3191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се СЛУЖИ СО СТИЛ : На посебни мотиви вклучени во собата на шест грузиски Сцени 10.5 инчен салон плочи се Ботанички, Флорални, Девојка на Добро, Рим, Врба, и Woodman.БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН : На грузиски Плоча Поставена е многу разновиден.Плочите се многу декоративни и изгледа зачудувачки на ѕидот.Тие можат да се исто толку лесно да се користи за издржување.МАЈСТОРСКИ НАПРАВЕНА : Декорација се применува од страна на Portmeirion повеќето искусни и талентирани lithographers.ТОП НИВО МАТЕРИЈАЛ : Направен од Најдобрите Грнчарија.Хард рок, јасно глазура да ги покажат убавината на опрема.НАПРАВЕНИ ВО АНГЛИЈА.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Сет на (6) 10.5 Инчни Плочи.Машина за миење садови Безбедно, Микробранова печка Безбедно, Замрзнувач Безбедно, и ТОПЛА ПЕЧКА САМО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакетот вклучува : 1pcs кутија + 1pcs нето торба.Голем : Поле : 25x6.1x3.1cm / 9.84x2.4x1.22inch; Торба : 26x8cm / 10.24x3.15inch.Здраво, е

Голем Простор Капацитет : Чувајте ги вашите ручек кутија лесно да се пополнат со доволно храна за превен

10" Одблесокот Плоча, 1 3 / 4" Длабоко, Чиста Црвена 12 Парчиња / Пакет.Дополнителна тешка тежина.Направен од 1

Дел контрола плоча може да се направи многу полесно за вас да го смените вашиот навики за јадење.Неколку

УБАВА ИЗЈАВА : Овие Ботаничкиот Градина Хармонија вечера плочи од Portmeirion карактеристики архивски цветн

8 по пакет.Секој е добредојден на оваа прослава, па дури и партиски POOPER!Измет Emojions шема на садовите, парти

●Направени од премиум порцелан, висок квалитет на вечера плоча поставена нудат сигурен сила и издржлив

Продажба на Пакет 4 ПЛОЧИ Пакување од 4 Боја На Сребро.Материјал Нерѓосувачки Челик Правоаголна Форма.Не

На Зоолошка Плоча Поставена е многу разновиден.Плочите се многу декоративни и изгледа зачудувачки на ѕ

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.НеPoro

Убава крем бела и засилен рабовите со есенски овоштарник дизајн.Направени на парична казна кина, целосн

ЗДРАВ & ОБНОВЛИВИ : Овие обновливи, 10инчен хартија плоча носители нека ти куп на вашиот храна без одлевањ

6 инчен Плочи, Поставени на 12, Бела, Тежината е 0.46 Lb / плоча.Благодарение на вечера плочи со доволно висока

Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во к

Нераскинлива Деца плочи Изработени од природни пченица слама влакна,BPA free и хранабезбедно PP материјали.

Please wait...