0
clear
  • ForPro Нерѓосувачки Челик Pedi Датотека Комплет - Sanitizable Педикир Датотека за Потпетици и Нозете - Вклучува Шест Црна 80 Чакал и Шест Бела 180 Ронки Рефил Ленти - 8.5 L
  • -20%
  • -20%
ForPro Нерѓосувачки Челик Pedi Датотека Комплет - Sanitizable Педикир Датотека за Потпетици и Нозете - Вклучува Шест Црна 80 Чакал и Шест Бела 180 Ронки Рефил Ленти - 8.5 L

ForPro Нерѓосувачки Челик Pedi Датотека Комплет - Sanitizable Педикир Датотека за Потпетици и Нозете - Вклучува

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет е специјално дизајнирана да се smoothen сува, callused, испукана потпетици и нозете.Комплет, исто така доаѓа со шест 80 ронки црна и шест 180 ронки бела рефил ленти.Сите производи вклучуваат 100.25" В Препорачуваме да ги користат новите рефил лента druing секој педикир услуга.Идеален за израмнување сува, calloused, испукана потпетици и нозете.For Pro Нерѓосувачки Челик Pedi Датотека Комплет вклучува еден од нерѓосувачки челик педикир датотека која е 100% sanitizable и перат.Refills се водоотпорен.Ние ви препорачуваме да користите некој нов рефил за секоја услуга да даде најдобри резултати.Комплет, исто така доаѓа со шест 80 ронки црна и шест 180 ронки бела рефил ленти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Професионални Педикир Комплет Вклучува : 1 двострано педикир rasp, 1 педикир датотека, и сушење мрежа торба

【Вашиот Домашен Педикир】Овие педикир tools ќе се справи со стапалата проблеми.Ова нога нега комплет доаѓ

Салон Резултати : зошто ризик повреда на себе со старата пета scraper за нозете или callсмена на хемикалии, ко�

Чекор 3 : По чистењето, се однесуваат на некои нога крем, заврши во подножјето маска или заврши со пластич

Пет двострано Нога Датотеки.Пет Бои На Располагање.Боите Можат Да Се Разликуваат.Ги отстранува Груб, Су�

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ABS Големина : Прибл.Обновливи д�

【100% Одзив Услуги на Клиентите】Со цврсти и одговорна услуга на клиентите тим, ние не само што нудат дове

На нога callсмена е погодна за двете професионални и дома, DIY.Криви Нога Датотека CallRemoverare лесно да се мијат

Производителот гаранција може да не се применува.На ергономски облик на двојно нога датотека со профес�

Дали сте проблематични од callмртвата кожа или испукани штикли на нозе?Се чувствувате болно на прошетка?С

По ексфолиране е готов да се тушираат.Кожата ќе омекне со топла вода и порите ќе се отвори.Att : Вашиот мит

*Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате н

Ножеви се околу 2 3 / 8" во ширина и 5 1 / 2" во должина ★ Пакет на 12 Добиете најдобра вредност кога цел на наши

Преносни големина(2.FOCCTS 20 во 1 Педикир Маникир Поставена Комплет, од не ' Рѓосувачки Челик Мртвите Кожата

И тие се благи до вашата кожа и да ги отстраните мртвите кожата од нозете безбедно и безболно.За нега на �

✨ Удобен за носење.Тоа не заземаат простор во торба кога патуваат и да оди во теретана.Неограничен песк�

Со Дијамант Песок Директно Датотека За Да Се Направи Вашиот Cutted Ноктите.Сите Алатка Задржи Ноктите Уред

Пакетот вклучува : 2 парчиња метал нога Големина на фајл : 28.4 X 6 X 2 см / 11 X2.36 X 0,8 инчи, на нога датотека callсме

【Мултифункционален Педикир】 Ова Нокти Педикир Поставени Комплет алатки, вклучувајќи нога rasp, Cutical Сме�

Уникатен ножна работ дизајн на површината, фино брусење површина, 10 резервни нога датотека влошки, ужив�

Со Дијамант Песок Директно Датотека За Да Се Направи Вашиот Cutted Ноктите.Сите Алатка Задржи Ноктите Уред

✨ Природни крива дизајн, погоден за прсти на рацете и нозете, направен од висококвалитет на челик, не ќе

Кора смена : Напредни притисок чувствителни технологија, сигурно, лесно да ги отстраните мртвите кожата

Чисти, да ги отстраните мртвите кожата, мазна & стимулира циркулацијата.Вклучува pumice камен, пета rasp, emery д

Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР нога датотеки.Може да се Користи на двете влажни и суви нозе, нема потреба да се вп�

✨ Нема брус по целосна полирање, кој може целосно да се отстрани keratin на пета и го направи пета мазна ✨ Н�

ЛЕСНА НОГА ДАТОТЕКА s Premium чешка Стакло Нога Scraper Датотека.Обидете се оваа уникатна педикир алатка, ако т�

0 Vdc FF280 висок вртежен момент на моторот : силна моќ, високабрзина на работа, моторот магнетни плочи усвој�

Одлична изработка : целото тело е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал,сите а

Нерѓосувачки Челик CallХлапак Педикир Мртвите Тешко Кожата Смена Пета Жилет Машина Со Кожата Бришење И 10

Please wait...