0
clear
  • Бела Мрежа Табела Тркач, за Вечера Табела Плажа Кујна, Дневна Соба Оркестарот, Памук и Лен (Големина : 30×180cm/11.8×70.9 во)
  • -20%
  • -20%
Бела Мрежа Табела Тркач, за Вечера Табела Плажа Кујна, Дневна Соба Оркестарот, Памук и Лен (Големина : 30×180cm/11.8×70.9 во)

Бела Мрежа Табела Тркач, за Вечера Табела Плажа Кујна, Дневна Соба Оркестарот, Памук и Лен (Големина : 30×180cm/11.8×70.9

DEN 1547.76

Достапност
Достапно за нарачка

-Сите горенаведените слики се прикажани, и различни екранот ефекти може да бидат различни.-Капчиња табела тркачи се прекрасни за додавање на гроздобер допир на вашата домашна декорација.★Напомена : -Време на Испорака : Враќање период од 30 дена. ◆Различни Прилики : Погодна за спалната соба, компјутер биро, троседот, дневна соба, студија соба, нека се чувствувате High-end и топло. ◆【Задоволство Гарантира】 : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи кои се нудат на 30-дневниот гаранција за квалитет!Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време. ◆Стил : Совршен за вашата селски, штала, woodland, гроздобер, земјата свадба декорација, farmhouse табела декорација или било која друга посебна прилика.Директна продажба од страна на производителите. ★Карактеристики : -Памук и лен материјали табела тркач, не се лизга носат. ★Дали сакате да го подобрите вашето кујнската маса со висок квалитет и убава табела тркач?Оваа табела тркач ќе биде вашиот најдобар избор!Едноставен, но елегантен дизајн, квалитетни и издржливи материјали, соодветна големина, да ви помогне да уживате во секој оброк, ги красат секој од вашите посебни моменти!★Спецификација : Боја : Бела Grid Material : Памук и Linen Size : 40×120cm, 40 x 150cm, 40×180cm, 40×200cm, 40 x 220cm, 40×240cm, 40×260cm★Мулти-цел : Може да се користи за било која пригода сакате свадби, вечери, свиткување, родендени, угостителство, хотел, кафе, и секојдневна употреба.-Тоа треба да бидат обесени во вентилирани место суво, избегнувајте долго време на изложеност на сонце.★Пакет се Вклучени : 1 x Табела Тркач ★Лесно Заштита : -Не машина перат, ве молиме рака мие или сува чиста.-Поради различни серии и упатство за мерење може да биде мала грешка, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Color:
White Grid
Material:
Cotton and Linen
Size:
40×120cm, 40×150cm, 40×180cm, 40×200cm, 40×220cm, 40×240cm, 40×260cm
★Multi-purpose:
Can be used for any occasion you want weddings, dinners, brunches, birthdays, catering, hotel, cafe, and daily use. :
★Features:
-Cotton and linen materials table runner, non-slip wear. :
-Crochet table runners are wonderful for adding a vintage touch to your home decoration. :
★Package Included:
1 x Table Runner :
★Easy Care:
-Not machine washable, please hand wash or dry clean. :
-It should be hung in ventilated place dry, avoid long time exposure in the sun. :
★Professional Service:
We have a well-trained customer service team that can respond to you in a short time and help you to provide a better shopping experience for our customers. :
★Notice:
-Delivery Time:
Return period 30 days. Direct sales by manufacturers.
-Due to different batches and manual measurement there may be slight error, thank you for your understanding. :
-All the above pictures are displayed, and the different display effects may be different. :

Со стоката дадена додека купуваат

Occation Table тркач табела мат собата е многу погодна за Денот на Вљубените, Св.Practical Table тркач во собата може д

Материјал : 100% лен ткаенини, не се намали, не исчезнува.Соодветна Големина : 13×72inch(33×183cm).Погоден за маса к

Оваа ресни табела тркач додадете совршен за секоја табела, свадба, банкет.Ова е убаво дизајнирана Табел

Едноставен и класичен дизајн : чиста боја табела тркач е погодна за секоја прилика, дизајнот е елегантна

Други Бои : Pls порака мене, ако сакате да било друга боја на иста големина , Обичај големини и бои се сите д

Дома Декорација : Табела тркач placemats поставите не е само украсно артефакт на трпезариска маса, но, исто т

ГО ПРОСЛАВАТ СРЕЌА НА ИРСКОТО Координати совршено со било Свети Патрик Ден décor, направи ова тркач на це

16 x 98 100% ЛЕН.Боја : ПРИРОДНА.Машина перат.Произведено во ЕУ.Подготовка недела појадок за вашето семејство

Полиестер.Златни метални дизајн : ова глам табела тркач е соодветен избор за многу внатрешна и надвореш

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

90%полиестер Свила,10%памук.Нордиските ретро стил,Стилски и динамичен.Користење на најдобар квалитет пам

Полиестер.Увезени.Висок Квалитет и Издржливи : Направен од 100% откачи полиестер, здрав шиење, мека и издр

Материјал : Табела тркач и placemat проекти се направени од памук, лен полиестер ткаенини, placemats има добра ко

Се СОЗДАДЕ ЗАБАВА ТАБЕЛА ВРВОТ â€" Нашите DII Кактус Табела Тркач Мерки 14x72", Лесно се вклопува во маса кои

Материјал : Табела тркач и placemat проекти се направени од памук, лен полиестер ткаенини, placemats има добра ко

❤【ГОЛЕМИНА ❤【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Нашите славете tablecloth мат за внатрешна или надворешна употреба!Кој сел

Пакет содржина : секој пакет вклучува 2, табела тркачи со 1инчен црни и бели ленти, елегантна и леснанатпр

ЗА ВАШАТА МАСА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА употреба Ова диви животни plaid божиќ маса тркач мерки 13" x 90" во го

Се фокусира на детали на производот, секое парче на placemats имаат минатото најмалку 3 пати на КК тестирање,

Please wait...