0
clear
  • TheCoolCube екран на Допир Панел Digitizer Стакло Екран Замена за Алкател 3T 8 9032T 9032X 8.0 инчен Таблет (Не Вклучуваат LCD Дисплеј) (Црна)
  • -20%
  • -20%
TheCoolCube екран на Допир Панел Digitizer Стакло Екран Замена за Алкател 3T 8 9032T 9032X 8.0 инчен Таблет (Не Вклучуваат LCD Дисплеј) (Црна)

TheCoolCube екран на Допир Панел Digitizer Стакло Екран Замена за Алкател 3T 8 9032T 9032X 8.0 инчен Таблет (Не

DEN 458.16

Достапност
Достапно за нарачка

Екран на допир за Стакло Digitizer за Алкател 3 T 8 9032 T 9032 X 8.0 инчен Таблет (Не вклучуваат LCD).Тоа е пред екран на Допир за стакло само, не вклучуваат LCD и лепило Tools.Не прирачникот вклучува.Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Поправка/Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир.Компатибилен со : Алкател 3 T 8 9032 T 9032 X 8.0 инчен Таблет (ве Молиме проверете ја вашата Таблета модел пред да го купите).Екранот е кревка, лесно да се оштети за време на превозот, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прв beofre ќе испрати барање за враќање или да ја напуштат повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот .Ви благодариме.Совети : на Екранот е кревка, лесно да се оштети за време на превозот, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со продавачот првиот beofre ќе испрати барање за враќање или да ја напуштат повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот .Благодарение Pacakge вклучуваат : 1x на Екранот на Допир, Digitizer за Алкател 3 T 8 9032 T 9032 X 8.0 инчен Таблет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Pls потв

Совети : На преинсталиран home копчето не поддржува Допир ИДЕНТИФИКАЦИЈА, но ги задржи сите други функции.

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со Huawei P30 Про VOGL29, VOGL09, VOGAL00, VOGTL00, VOGL04, VOGAL10, HW02 L .Ве молиме потврдете

Ние не ќе биде одговорен еднаш на екранот е инсталиран.Се осигура дека вие носете заштита за очите и упо

Ги штити и ги опфаќа контролер површини.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните – без контролер модиф

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ На A20 S Екран Замена на Екранот на Допир LCD Собранието Компатибилен Со Samsung Galaxy A20 S

Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите.Answer : ___________________________ Note : 1.5 Инчен LCD Ек

Пред Инсталацијата Notes1.Ако тоа не може да го покаже, ве молиме контактирајте со нас на многу прв пат.И ве

Овој екран е специјално дизајниран за Samsung Галакси S20 СМG980 СМG980 F СМG980 F / DS, тоа може да го замени вашиот ст

Комплет нуди се што е потребно за лесно екран замена : 36.х 84 во.екранот 125 во x 25 ft.spline и 1 spline имплементациј

【Компатибилен Модел】Овој производ замена за i Pad 9.Направи вашата инсталација полесно.Контакт USComes со 12

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Тип На Производ : Таблета Екран На Допир Панел.Големина На Екранот : 10.1 Инчен.Екран Тип : Капацитивни Екра

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

21 инчи Тип : Super AMOLED со Резолуција : 1080 x 2248 pixels Color : Црна Пакување : 1 x LCD+tools неколку совети за intallation1.Косата

Please wait...