0
clear
  • Лепак Плоча Филм за Eyelash Продолжување Лепило, Пакување Од 30, Најдобра Алатка да се Користи за Лесно да се Исчисти по Lash Екстензии
  • -20%
  • -20%
Лепак Плоча Филм за Eyelash Продолжување Лепило, Пакување Од 30, Најдобра Алатка да се Користи за Лесно да се Исчисти по Lash Екстензии

Лепак Плоча Филм за Eyelash Продолжување Лепило, Пакување Од 30, Најдобра Алатка да се Користи за Лесно да се Исчисти

DEN 381.60

Достапност
Достапно за нарачка

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно простор за лепак филм за повеќе апликации.Лесно да се исчисти.Фрлете на филмот по апликација, без чистењето на жад камен.Лепак Палета Film Temporarily стапови да jade stone Keeps лепак cool Enough соба за повеќе applications Can фрлајте филм по апликација, без чистењето на jade stone Pack на 30 Комерцијални Bargains носи најдобрата алатка да се користи за lash продолжување апликација.Овој лепак плоча филмот доаѓа во пакување од 30 парчиња.Лепак Плоча Fime е налепница што налага да се жад камен или кристал блок да се одржи лепило за време на eyelash продолжување на постапката.Двојно обложен површината на Лепак Плоча филм помага во одржување на лепилото е идеален конвексни форма која ви помага да го продолжи работното време, за продолжување на лепила.Расположливиот природата на оваа налепница филм го прави вашиот расчистување на процесот полесно и побрзо, премногу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Ѕидот мурали се најбрз и п

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Гумен ѓон.Стил# : CU3580002 Гума одиш ти дава влечење од трева на обука соба кат.Поддршка обвива од пета до laces

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Лесна инсталација, само plug and play.Карактеристики на производот Направени со висок квалитет LED интегриран

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги

Please wait...