0
clear
  • Леснотијата во Аналниот Dilator Комплет
  • -20%
  • -20%
Леснотијата во Аналниот Dilator Комплет

Леснотијата во Аналниот Dilator Комплет

DEN 933.60

Достапност
Достапно за нарачка

Леснотијата во Dilator полнење има се што ви треба за вкупно анален задоволство.Сетилно заострените совет овозможува лесно влез.Разгореа база држи приклучок во место и ви дава целосна контрола на вашиот задоволство.Изберете големина која одговара на вашето расположение и да се доживее нови височини на сензуалност.Откако ќе се дојде до последниот приклучокот, а вие ќе бидете подготвени да ги преземат нешто што доаѓа ти пат.Леснотијата во Dilator полнење има се што ви треба за вкупно анален задоволство.Мулти-големина 5 парче комплет ви овозможува да ги обучуваат до специјалност.Сетилно заострените совет овозможува лесно влез.Разгореа база држи приклучок во место и ви дава целосна контрола на вашиот задоволство.Започнете мал и на свој темпо чекор до поголема големина.Откако ќе се дојде до последниот приклучокот, а вие ќе бидете подготвени да ги преземат нешто што доаѓа ти пат.Изберете големина која одговара на вашето расположение и да се доживее нови височини на сензуалност.Одлично за мажите и жените.Луксузна масна кога се користи со вашиот омилен лубрикант.Големина на Приклучоци : 1" дијаметар 1.25" дијаметар од 1,5" дијаметар, 1.75" дијаметар, 2" дијаметар.Должина се движи од 3.25" 5".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не УСПЕВААТ ДА се ПОДГОТВИ, да се ПОДГОТВАТ ДА се УСПЕЕ : еротски играчки експерти во Cal Exotics и Colt, пионери�

Издржливи borosilicate стакло 3 големини вклучени.Рамна основа.Јасно боја.Оваа масна, температура чувствител�

Please wait...