0
clear
  • WPYYI Велосипед Телефон Планината - Алуминиумска Легура Универзална Прилагодливи Велосипед Планината Мобилен Телефон Планината Носителот Ротирачки Лулка Стегач за
  • -20%
  • -20%
WPYYI Велосипед Телефон Планината - Алуминиумска Легура Универзална Прилагодливи Велосипед Планината Мобилен Телефон Планината Носителот Ротирачки Лулка Стегач за

WPYYI Велосипед Телефон Планината - Алуминиумска Легура Универзална Прилагодливи Велосипед Планината Мобилен Телефон

DEN 2528.64

Достапност
Достапно за нарачка

✡Целосна Заштита : стегачот, исто така доаѓа со Четири поддршка аглите за да се обезбеди вашиот телефон останува безбедно спроведен во текот на вашиот Велосипед. ✡360°на Ротација : Едноставно се приспособат вртливата топката главата во 360 слободни ротации, обезбедување на твоите најдобри агол на гледање на handlebars, - вертикално, хоризонтално или дијагонално да уживате во удобноста на вашиот возење!. ✡Лесен за Инсталација : Погодно алатката-бесплатно инсталација го прави лесно монтирање на било Велосипед Handlebar,само треба да се лоцира и заклучување орев. ✡Иновативниот Дизајн : Избегнувајте притискање на јачина на звук и копчето за вклучување често со тока структура. ✡Универзална Компатибилност : Работи со речиси било кој паметен телефон, 5.0-9.5 cm менгеме рака ширина, поддршка повеќето 3.5 "-6.1" инчен мобилни и уреди.Овој Велосипед Телефон Носителот се грижи за вашиот паметен телефон, така можете да се вози без било грижете се, дури и на off road авантура, кој е совршен за било велосипед или моторцикл ентузијаст.Карактеристики : НАПРЕДНА БЕЗБЕДНОСТ - носителот доаѓа целосно собрани со сигурност фитинг, обезбедување на лулка на handlebar зафат.Никогаш не грижи се за држачот за прекинување од канџите како другите брендови.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН - Едноставно да ги ротира и да го прилагодите вашиот уред да го секој агол, и позиција која одговара на вашиот избор со посебни топката и грло design NO ПОТРЕБНИ АЛАТКИ - Лесно не tools да се инсталира и брзо ослободување на копче.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - Може да се користи со итн.било кој паметен телефон со широчина на 1.97" - 3.94" или екран со големина од 3.5 "-6.1"Компатибилни со Мобилен Телефон : кој друг паметен телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Duo Mount е навистина иновативен пристап за монтажа.Производот е дизајниран директно од нас тука во САД за д

Пакетот вклучува : 2, 6 x N45 магнети се направи многу посилни отколку конвенционалните магнетни месеци на

Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт...

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Одговара за сите 46 ✅ 【Совршен Автомобил Телефон Носителот】Со оваа надградена безжични полнење планин

Нова Година идеја подароци за семејството и пријателите), birthday (роденден подароци, или со автомобил пода

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Една рака Операција : Притиснете го копчето на десната страна на возилото табла телефон држачот за да го

Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот е во модере

Производите не се лесно да се скрши.Производот може да биде поставен на рамна или криви површина, без по�

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот е во модере

Премиер, Потпис Мобилни Додатоци ви Држи подготвен за секаде каде што животот ќе ве однесе!.Обезбедувањ

Две Инсталација Методи и Широка Примена Во прилог на rearview огледало, тоа исто така може да се инсталира н�

Со скриени телефонски број плоча на база на мобилен телефон стојат, 6 групи на цифри се вклучени...

Производите не се лесно да се скрши.Производот може да биде поставен на рамна или криви површина, без по�

[Нов Лаптоп Трибина] : smartphone се залагаме за лаптоп или десктоп монитори.Поставете го вашиот мобилен теле�

Перат Силна Вшмукување Чаша : На вшмукување чаша на овој автомобил телефон држачот за монтирање може да

Оваа стапка е направен од хард алуминиумски материјал, носатотпорни, трајни, и практичен.Мини големина �

Стилски изглед дизајн, едноставен и практичен.Автомобил монтажа за телефонот е покриена со дебел слој н

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

Тојота е корола 2004 Година, Toyota Yaris 2018, Toyota RAV4, Toyota highlander, Тојота Tundras 2017,2013 / 2019 Toyota Camry,Тојота Sequoia, Тојота Priu.

Големина : 32x32mm.Дебелина : 1mm Color : Злато,Сребро,црвена Роза,Black Material : Челик material Compatible Модел : За Магнетни Т�

????【БРЗО ПОЛНЕЊЕ】 Тоа може да се користи за сите QI стандардот телефони, Усвојува високо ефикасноста на

????【На стабилноста и Безбедноста на】Автомобил телефон носителот стојат направен од висококвалитет на

【Специјален Подарок】На протезата со уникатен дизајн користи октопод пипалата да го поправите вашиот �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Please wait...