0
clear
  • 1/2 Вентил Со 5/8 К. Г. Одблесокот 2.5 Cv 3
  • -20%
  • -20%
1/2 Вентил Со 5/8 К. Г. Одблесокот 2.5 Cv 3

1/2 Вентил Со 5/8 К. Г. Одблесокот 2.5 Cv 3

DEN 1927.20

Достапност
Достапно за нарачка

5 3/4 во.висок x 5 во 1/8.дијаметар. 21 k Pa да 69 k Pa. 1/8 во.NPT. 2.5 Биографија. 2.16 Kv.Попуст справи достапна кога ќе го купите Honeywell VP513 A1204/U Двонасочно Унитарниот Вода Вентил онлајн на Plumbers Stock продавница Honeywell дом снабдување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзална Одговара:Овие AC опфаќа димензии се 32 x 32 инчи,што значи дека одговара на повеќето стандардн

Не програмирање или поставување на потребни Подалеку пренесување на далечина,стабилни перформанси...

[Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311115 U DB9311115 K KT3 X00 [Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311

3.Ултразвучно испитување вибрации 4.20 ML голем резервоар за вода 5.6 ML / дел atomization фреквенција 6.Atomization фрек�

Хуманизирано дизајн : портабл клима уред издувна цевка конектор усвојува интимна и практични универзал

【Високо Квалитетен Материјал】Нашите шпоретот режач опфаќа се направени од fiberglass крпа, со посебен квал

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

ВИСОК КВАЛИТЕТ алатка која одговара на сите eнамалување видов ножеви, како и ХСС виде ножот дрво.АПЛИКА�

【ШИРОКА ПРИМЕНА】:36 инчи граѓа пилана е одличен придружник за woodworkers,столари,отворено ентузијасти, гра

со LED светла.Производ Големина : 13 * 5 * 2.4 cm.Пакување Листа : 1 x клима Уред Далечински Управувач.во рок од 3 д

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3...

Материјал : Бакар, Пластика; Нето Тежина : 17g.Пакет Содржина : 3pcs x клима уред Сензор на Температура; Главна

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : 5 K.Материјал : Бакар, Пластика;Главата Големина : 2

????【Премиум Материјалот】 надградба вертикална пила мелница е направен од висок квалитет на тешкидолжн

Долго време на изложеност на дожд и снег лесно може да предизвика метал оксидација и скратување на рабо�

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те�

100% сосема нов и висок квалитет Донесува ултразвучно испитување вибрации технологија : Брзо да се подели

Please wait...