0
clear
  • Зара Коса Светло Кафеава Бразилецот Коса Снопови со Директно Затворање на Телото Бран Брановидна Боја 4 Чоколадо Браун Човечка Коса Ткаат 3 Снопови со 13x4 Целосна Чи
  • -20%
  • -20%
Зара Коса Светло Кафеава Бразилецот Коса Снопови со Директно Затворање на Телото Бран Брановидна Боја 4 Чоколадо Браун Човечка Коса Ткаат 3 Снопови со 13x4 Целосна Чи

Зара Коса Светло Кафеава Бразилецот Коса Снопови со Директно Затворање на Телото Бран Брановидна Боја 4 Чоколадо

DEN 7992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса.Боја На Коса : #4 Кафеава Боја,Чоколадно Кафена Боја,Костен Кафеава Боја,Светлина Медиум Кафеава Боја.Губење на Текстурата : Тело Бран Брановидна Браун Снопови со Директно Затворање.Чипка Директно Затворање : 13x4 Inch Слободни Дел со Бебе Коса ,Природни Косата.Предност : Директно од Фабрика,Мека и Мазна,Машина Двојно Weft,Здрава Крајот,Уредни и Без Вошки. 1.Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса 2.Боја на коса : #4 Браун Човечка Коса на Снопови со Фронтален 3.Губење на Тежината : 95-100g/еез (3.2-3.5 мл) за Снопови,70-80g/еез за Директно 4.Губење на Текстурата:Тело Бран Боја 4 Браун Снопови со Фронтален 5.Коса Должина : 10"-30" за Коса Ткае,8"-24" за Директно Затворање 6.Чипка Фронтален : 13x4 Инчен Слободни Дел со Бебе Коса,Природни Косата 7.Пакување&Испорака : Кафеава Коса 3 Снопови со Главата Во Pvc Кеса&Бесплатен Превозот од DHL/Федекс Express.Совети Q1 : ЗА МИЕЊЕ НА КОСАТА? 1. Миење на коса екстензија секоја недела. 2. Користете благ шампон, исплакнете и оставете да се исуши. 3. Не удар на коренот на косата премногу блиску со косата посува. 4. Не gasping коренот на косата продолжување overexert кога за перење.Q2. ЗА ЧЕШЛА? 1. Користат непречено остро широк-заби чешел за вашата коса екстензија. 2. Избегнувајте четкање на косата кога тоа е секогаш влажно. 3.Кога detangling на вашата коса, да се почне со дното на проширување и работат на вашиот пат до намалување на влечење на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о�

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Please wait...