0
clear
  • Десет стапчиња за јадење ПЕРИКИ Мед Русокоса Боја 180% Густина на Бразилскиот Тело Бран Remy Коса 5х5 Длабоко Дел Чипка Пред Перика Пред Извлечен Избелени Јазли Чипка П?
  • -20%
  • -20%
Десет стапчиња за јадење ПЕРИКИ Мед Русокоса Боја 180% Густина на Бразилскиот Тело Бран Remy Коса 5х5 Длабоко Дел Чипка Пред Перика Пред Извлечен Избелени Јазли Чипка П?

Десет стапчиња за јадење ПЕРИКИ Мед Русокоса Боја 180% Густина на Бразилскиот Тело Бран Remy Коса 5х5 Длабоко Дел

DEN 7487.76

Достапност
Достапно за нарачка

7, Коса Должина : 14-24 инч, вистински да го должина(треба да се добие кадрава коса полна исправи за да се измери неговата должина).Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи главата обемот, ние ви препорачуваме да ги следат горенаведените чекори за да се измери вашата глава големина пред да купите.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака.A : Тестирање од страна на ГОРЕЊЕ - Човечка коса ќе се појави бел чад, додека горење и ќе се сврти кон пепел; Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење. 9, Густина : 180%.Косата Густина : 180%.5 околу големина.Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу корисно.5 инчен и големи е 23-23.A : На перики на сликата е стил малку пред да се земе фотографија, па не коса на моделот, и вашиот перика доаѓа со основните стил, кои може да се намали и да се обликувани од себе или професионална коса стилист да се прилагодите изгледот база на вашиот треба.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.A : Сите наши перики користењето прилагодливи ремени за перика капа и во просек се вклопуваат 22 - 22. Фризура Разликата?. Метежот И Пролевање Малку?. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. Метежот И Пролевање Малку?. Она што е бојата на косата?.Чипка Боја : Медиум Браун Стандардно, светло кафена и темно кафена треба да ме контактирате однапред.A : Сите наши косата е Природен Црна Боја.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка�

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

16" Невидливи Клип Во Продолжување Боја R14 / 88 H ЗЛАТНОТО ЖИТО Фризура Перики 1 Парче Волумен Enchancer Tru2 Life То�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз�

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо�

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба,

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис�

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в�

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја �

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д�

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја �

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот �

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

Лесни пред bud мрежа, 100% дише коса нето, силна еластичноста, зацврстување на лепливоста, тоа не е важно ког

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Ние сме посветени да ви понуди висок квалитет на боја+перики за жените !Тоа е совршен избор за вас за да и

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

Please wait...