0
clear
  • Apple iPhone 12 Мини, 256GB, Пурпурна за AT&T (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Apple iPhone 12 Мини, 256GB, Пурпурна за AT&T (Продолжува)

Apple iPhone 12 Мини, 256GB, Пурпурна за AT&T (Продолжува)

DEN 14856.00

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка или $99 да го замени вашиот телефон.Овој уред е заклучен на AT&T, само и не е компатибилен со било кој друг оператор.Ве молиме проверете со вашиот оператор за верификација на компатибилноста.Кога ќе примите на телефонот, вметнете SIM картичка од компатибилен превозникот.Потоа, се вклучи, поврзете се со Wi-Fi, и следете ги инструкциите на екранот за да ја активирате услугата.Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа не вклучува генерички (Mfi уверение) полначот и полнење кабел.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%. 5 G брзина.A14 Bionic, најбрз чип во smartphone.На работ на работ OLED дисплејот.Керамички Штит, со четири пати подобро да се откажат перформанси.И Ноќниот режим на секој камера. 5 G на i Phone е супер.Па можете да преземете филмови на мува.Stream високо-квалитет на видео.Или Face Time во HD преку мобилен.Со многу помалку заостануваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

Книгата шише користи за чување и издава решенија во контролирана капацитет.Полипропилен тело за сила, т

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај�

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор�

WDL СЕТ ОД 3 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #88 L ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Боја Име : 2 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

Ампули се направени од borosilicate стакло.На crimp шишенцето accommodates широка примерок компатибилност.Волумен е 2

Волумен Капацитет : 6.6 сертификати.ft., Перење Сад Материјали : Челик Жица, Број на Прегради : 1...

1 / 2" X 12".Заостануваат Завртки, Хексадецимален Главата.stainless_steel_188 1 / 2" X 12", Надворешно Навој сврзувачки ел�

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Топла натопена поцинкуван заостануваат завртки функција Хексадецимален Главата и се дизајнирани да се

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ�

Please wait...