0
clear
  • Ph26 Yezz Max 1 Shockproof Силикони Браник Случај Црвена
  • -20%
  • -20%
Ph26 Yezz Max 1 Shockproof Силикони Браник Случај Црвена

Ph26 Yezz Max 1 Shockproof Силикони Браник Случај Црвена

DEN 525.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Yezz Max 1. Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Yezz Max 1 : намалување на-испис се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.Јас ќ

Погоден за Umidigi Бизон X10 Про (6 Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Прекрасна виножито коњ цртан филм дизајн го прават вашиот телефон симпатична, најдобриот подарок за ва

Метал страна electroplated копчиња се чувствителни за да го притиснете и да се чувствуваат.Удобен зафат и не л

Please wait...