0
clear
  • Јун Nist Земја Пчела Џуџе со Сончогледово Мед Табела Облека од Памук, Лен Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии Бивол Жолта Тајна Камион на Бело
  • -20%
  • -20%
Јун Nist Земја Пчела Џуџе со Сончогледово Мед Табела Облека од Памук, Лен Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии Бивол Жолта Тајна Камион на Бело

Јун Nist Земја Пчела Џуџе со Сончогледово Мед Табела Облека од Памук, Лен Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење

DEN 1329.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лен,памук.Правоаголникот/Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Супериорен Ткаенини : Ова tablecloth е направен од висок квалитет на памук, лен, навремено слободни и смали-доказ.Практична Функција : да се Даде на вашата трпезариска маса атрактивен изглед и штити од гребнатини и сончевите зраци.Одговара на било какви маса и да се подобри вашиот dinning искуство.Повеќе Апликација : Оваа табела платно е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, кујна, трпезарија, патио, градина, двор, кафе, излет, семејни дружења, свадба, роденден, кампување, дипломирањето партија, Денот на Благодарноста/Божиќна вечера, и други специјални прилики.Грижа Водич : Машина мие со ладна вода во благ циклус.Рака мие најдобри.Фен за сушење или се постават рамен да се исуши.Овој елегантен и луксузен табела тркач е совршен за секојдневна употреба, формален или неформален, внатре или надвор прилики.Без разлика дали тоа е одмор празник, големата вечера, или само еден нормален оброк, ова мора да се има маса крпа ќе биде парична казна фондацијата, чиста фаза дека е подготвен да се распрсна со сите ваши идеи за украсување.Само покрие маса, заштита на вашиот мебел и промена на вашата домашна стил.Погоден за вечера маса, кафе на маса, чај маса, книга биро, складирање маса, вклучена маса, свиткување, potlucks, бебето тушеви, BBQ, празник партии, секојдневна употреба и повеќе.Постојат различни убави модели и повеќе големини кои се и декоративен и функционален.Изберете посебен стил за вашата маса во нашата продавница!Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EXELLENT ТЕКСТУРА : Оваа плетенка табела тркач со tassels усвојување на високо квалитетни полиестерпамук, кој е

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае�

ГОЛЕМИНА : Правоаголник Tablecloth големина како 49x63 инчи.Чувајте ги Вашите Маса Од Нечистотија и Нула : Ако н�

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Издржливи Polyester Never се грижите за пеглање или хемиско чистење повторно.Оваа 70инчен круг крпа обезбедува

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

Plaids, Материи и Polka Точка Shamrocks.Чисто Зелена Позадина на Среќа 4 лист clovers 100% Винил overlaying 100% Полиестер Флане

Заштедете повеќе од се случува поголем големина пакет квантитет.Достапни во бои : Зелено Јаболко Аква Б�

Tablecloth протега да ги собере сите 72" x 28" Пикник Маса или шоу Маса, клупа покрие протега да ги собере сите 12" X

Полиестер.Ноќта на вештерките valances се вклопуваат совршено за вашиот камин и додадете дополнителна допи

Полиестер.Разновиден Избор : Овие направена Вртат Дизајн tablecloths се достапни во 15 различни бои и 10 големи�

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе�

100% Полиестер.Увезени.Солидна Лагер tablecloths.Машина перат 100 Percent полиестер, увезени.Достапен во следниве г�

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали�

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин�

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

ЕСЕН ДИЗАЈН : Оваа есен tablecloth има класичен maple leaf шема, и оваа есен елемент е неопходен декорација со трпе

Please wait...